Gimbal gopro do P3S

dyksusja o gimbalach, żadnej komercji

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

pio85
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2017, 17:57

Gimbal gopro do P3S

Post autor: pio85 »

Witam, czy wiadomo coś o gimbalu pod gopro4 do P3S?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Gimbal gopro do P3S

Post autor: Verid »

Tyle że musisz go zrobić sam. Firmowo Ph3 występują tylko z kamerą. Oczywiście można, posiadając niezbędną wiedzę, kombinować z czymś innym zamiast firmówki, tak jak na przykład tu: http://dronexpert.nl/product/do-it-your ... -or-mavic/
Pytanie po co. Jak już się napierasz na zabranie GP4 w powietrze to nie lepiej drapnąć starego Ph2 za śmieszne pieniądze?
Ten wredny...
pio85
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2017, 17:57

Re: Gimbal gopro do P3S

Post autor: pio85 »

Chodzi o to, że posiadam już p3s z uszkodzonym gimbalem. Próbowałem toto naprawić ale skutek taki sobie. Mam też gopro więc myślałem, że może uda się to podczepić.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Gimbal gopro do P3S

Post autor: Verid »

Udać się uda ale będzie działać tak jak to co masz teraz - średnio. Możesz sobie podczepić dowolny uniwersalny gimbal z własnym sterownikiem wyprowadzając z Ph tylko zasilanie ale nie będziesz miał kontroli nad pochyleniem i podglądu. Zmuszenie Ph3 żeby pochylał niestandardowym gimbalem i jeszcze realizował podgląd z GP4, o ile się komukolwiek udało, niemal na pewno nie będzie ani proste ani przyjemne.

Jak nie masz zacięcia do tak głębokiego gmerania to albo dokup oryginalny gimbal do Ph3S albo sprzedaj całość i weź Ph2 z Zenmuse H4-3D.
Ten wredny...
pio85
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2017, 17:57

Re: Gimbal gopro do P3S

Post autor: pio85 »

W takim razie sobie odpuszczę. Myślałem, że są jakieś w miarę sensowne rozwiązania. Dzięki
ODPOWIEDZ