Gimbal TBS QU4D

dyksusja o gimbalach, żadnej komercji

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

vaderjk
Posty: 383
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 18:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gimbal TBS QU4D

Post autor: vaderjk »

Jeżeli przy szybkim locie do przodu gimbal się wzbudza tzn drży prawo /lewo to jaki parametr trzeba zmienić? Czy może coś z pidami gimbala?
VaderJK AXN FPV Eagle Tree
Awatar użytkownika
macgyverek
Posty: 273
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 21:21
Lokalizacja: śląsk

Re: Gimbal TBS QU4D

Post autor: macgyverek »

Też tak miałem. Ja zmniejszyłem Power dla roll. Druga sprawa to wyważanie gimbala. Jak lekko źle wyważony był to takie jaja odstawiał.
Syma 107G | Walkera Ladybird QR V1 | Align TREX 450L DOMINATOR | Align TREX 250 DFC | DJI SPARK | HELL QUAD 3D | Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0
vaderjk
Posty: 383
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 18:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gimbal TBS QU4D

Post autor: vaderjk »

A jakieś pidy i inne ustawienia masz może gdzieś zapisane? Chętnie bym zobaczył.


A tak wogole czy to był ten co latał w Raciborzu na zeszłym pikniku?

Czemu go sprzedałeś o ile można spytać?
VaderJK AXN FPV Eagle Tree
Awatar użytkownika
macgyverek
Posty: 273
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 21:21
Lokalizacja: śląsk

Re: Gimbal TBS QU4D

Post autor: macgyverek »

Tak to ja latałem w Raciborzu. Mogę ci wstawić pidy z gimbala - daj mi chwilke. Sprzedałem bo kupuje Sparka. Latał fajnie ale waży 2kg, jest wielki, pakiety tez duże, dodatkowo monitor fpv i aparatura do noszenia, a robi to samo co DJI spark. Waga sparka to 320g z lipolem. Można zabrać na wakacje i mogę latać wszędzie bez świadectwa kwalifikacji. Dlatego jak najszybciej sprzedałem zanim phantomy zalaly giełdę...

EDIT:
Obrazek
Syma 107G | Walkera Ladybird QR V1 | Align TREX 450L DOMINATOR | Align TREX 250 DFC | DJI SPARK | HELL QUAD 3D | Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0
vaderjk
Posty: 383
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 18:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gimbal TBS QU4D

Post autor: vaderjk »

Dzięki za pidy
VaderJK AXN FPV Eagle Tree
ODPOWIEDZ