Brushless HSM-2208B z kontrolerem BGC 3.1

dyksusja o gimbalach, żadnej komercji

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
zielaq
Posty: 114
Rejestracja: piątek 20 cze 2014, 08:17
Lokalizacja: Toruń

Brushless HSM-2208B z kontrolerem BGC 3.1

Post autor: zielaq »

Czy ktoś z Was kupował ostatnio takiego gimbala np z abc-rc za niecałe 300 zł?

Te gimbale są dość fajnie skonfigurowane, niestety przez przypadek klikło mi się przywrócenie ustawień domyślnych i dłuugo już próbowałem go skonfigurować prawidłowo niby działa ale jednak ma jakieś dziwne odpały czasami.

Prośbę mam taką : jeśli ktoś ma takiego gimbala mogłby mi podać ustawienia jakie ma ?? chodzi mi o prefediniowane ustawienie jakie były w kupionym gimbalu - moc silników, reverse, ilość pól, oraz PID'y.

Z góry dzięki
Awatar użytkownika
Andre85
Posty: 29
Rejestracja: piątek 22 lut 2013, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andre85 »

Pobierz plik z instrukcją (jest też filmik :-D) np. stąd: link Następnie spróbuj załadować plik z gotową konfiguracją gimbala.

Edit:
Spróbuj załadować ten plik przez GUI.
Awatar użytkownika
zielaq
Posty: 114
Rejestracja: piątek 20 cze 2014, 08:17
Lokalizacja: Toruń

Post autor: zielaq »

Andre85 pisze:Pobierz plik z instrukcją (jest też filmik :-D) np. stąd: link Następnie spróbuj załadować plik z gotową konfiguracją gimbala.

Edit:
Spróbuj załadować ten plik przez GUI.
Wielkie dzięki - podziałało :) działa nawet lepiej niż na początku.
P.S. Andre85 - domyślam się że masz taki sam - próbowałeś może upgradować ?? powtarzają wielokrotnie na stronie produktu w abc-rc że softu nie da się upgradować. - nie do końca rozumiem czemu
Awatar użytkownika
Andre85
Posty: 29
Rejestracja: piątek 22 lut 2013, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andre85 »

Tak, mam identyczny zakupiony na BG, swoją drogą trochę przepłaciłeś :-D Gimbal działa super po wyjęciu z pudełka. Jeżeli wiesz jak to możesz pobawić się z PiD'ami. Generalnie odradzam updatowanie link. Podobno jest problem z załadowanie softu przez USB, ale nawet nie próbowałem, nie chce popsuć :-D
Awatar użytkownika
zielaq
Posty: 114
Rejestracja: piątek 20 cze 2014, 08:17
Lokalizacja: Toruń

Post autor: zielaq »

Andre85,
Wiem wiem że przepłaciłem. z pewnego powodu musiało być przed świętami więc zamawianie z BG odpadło. co do działania to fakt działa fajnie więc chyba nie ma sensu aktualizować.
Awatar użytkownika
Tutanhamon
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 03 sie 2017, 10:17
Lokalizacja: Śląsk

Re:

Post autor: Tutanhamon »

zielaq pisze:
Andre85 pisze:Pobierz plik z instrukcją (jest też filmik :-D) np. stąd: link Następnie spróbuj załadować plik z gotową konfiguracją gimbala.

Edit:
Spróbuj załadować ten plik przez GUI.
Wielkie dzięki - podziałało :) działa nawet lepiej niż na początku.
P.S. Andre85 - domyślam się że masz taki sam - próbowałeś może upgradować ?? powtarzają wielokrotnie na stronie produktu w abc-rc że softu nie da się upgradować. - nie do końca rozumiem czemu
Cześć,

po kilku dniach walki z tym gimbalem odszukałem Twój post i ustawienia. W końcu wszystko zadziałało tak, jak chciałem. Dzięki wielkie.

PS. Jeżeli masz jakieś dodatkowe uwagi do tego gimbala to chętnie poproszę :)
pozdrawiam, Piotr
__________________
W Hangarze; DJI Phantom 2, gimbal HSO-2208B, kamera 4k
ODPOWIEDZ