Silniki do gimbali, Alexmos 32bit, ESC Phoenix Edge Lite

Tu trafiają nieaktualne już ogłoszenia drobne

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
LordPikaChu
Posty: 75
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Silniki do gimbali, Alexmos 32bit, ESC Phoenix Edge Lite

Post autor: LordPikaChu »

Witajcie!

Oto sprzęt, który mam do sprzedania:
  • 1. Silniki do gimbala T-motor GB85-1 x2
  • 2. Silniki do gimbala T-motor GB54-2 x2
  • 3. Silnik do gimbala T-motor GB54-1 x1
  • 4. Silniki do gimbala T-motor GB36-1 x2
  • 5. Kontroler Alexmos 32-bit z Viacopter/Flyduino + Bluetooth + Akcesoria x1
  • 6. ESC Castle Phoenix Edge Lite 50 x8
  • 7. Mikro-serwa Savox SH-0256 x2
Interesuje mnie głównie gotówka, ale zgodzę się również na wymianę na Futabę T14/T8 lub DJI iOSD Mark II.

Do każdego z przedmiotów należy oczywiście doliczyć koszty wysyłki.

Dodatkowo mam na sprzedaż cały napęd do hexy - silniki T-motor MN3510 700kV, śmigła T-motor carbon 13", UltraESC 20A oraz pakiety Tattu 4S 16000mAh. Ten sprzęt wystawię w kolejnym temacie. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW!

1. Silniki do gimbala T-motor GB85-1 x2

Nówki sztuki, nigdy nie używane. Silniki do ciężkich kamer typu RED. Cena sklepowa ~1050zł/sztuka

Moja cena: 800zł/sztuka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

2. Silniki do gimbala T-motor GB54-2 x2

Nówki sztuki, nigdy nie używane. Razem z GB85-1 mogą stanowić zestaw do ciężkich kamer typu RED (większe na YAW i ROLL, dwa 54-2 na PITCH). Same z siebie spokojnie uciągną lustrzanki czy GH4 (po jednym silniku na osi ROLL i PITCH). Mogą też pracować jako oś YAW w mniejszych gimbalach do BMPCC czy NEXów. Cena sklepowa ~340zł/sztuka.

Moja cena: 230zł/sztuka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

3. Silnik do gimbala T-motor GB54-1 x1

Silnik używany do testów jako oś YAW w gimbalu pod BMPCC. W sumie pracował ze trzy godziny podczas ustawiania gimbala. Dawał radę świetnie. Stan idealny. Cena sklepowa ~330zł.

Moja cena: 220zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek

4. Silniki do gimbala T-motor GB36-1 x2

Silniki używany do testów jako osie PITCH i ROLL w gimbalu pod BMPCC. W sumie pracowały ze trzy godziny podczas ustawiana gimbala. Dawały radę świetnie. Stan idealny. Cena sklepowa ~190zł/sztuka.

Moja cena: 120zł/sztuka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

5. Kontroler Alexmos 32-bit z Viacopter/Flyduino + Bluetooth + Akcesoria x1

Kontroler używany przez około 3 godziny, działał bez zarzutu. Stan idealny. Kontroler ma wbudowane Frame IMU. Więcej informacji o tym kontrolerze znajdziesz na stronie producenta. Do kontrolera dorzucam w gratisie dedykowany moduł Bluetooth oraz zestaw ferrytów. Cena sklepowa ~620zł.

Moja cena: 440zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

6. ESC Castle Phoenix Edge Lite 50 x8

ESC kompletnie nowe, nigdy nie używane. Do każdego ESC dołączony jest kod promocyjny na darmowy programator od Castle Creations (można go zamówić na ich stronie bez żadnych opłat, nawet za przesyłkę ze Stanów). Cena sklepowa ~400zł/sztuka.

Moja cena: 280zł/sztuka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

7. Mikro-serwa Savox SH-0256 x2

Serwa kompletnie nowe, nigdy nie używane. W gratisie dorzucam aluminiowy orczyk, widoczny na zdjęciu. Cena sklepowa ~80zł/sztuka.

Moja cena: 50zł/sztuka

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ