[S]Filtr forumowy AV, Powerbank, pakiet li-on, CX-10 itp.

Tu trafiają nieaktualne już ogłoszenia drobne

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

[S]Filtr forumowy AV, Powerbank, pakiet li-on, CX-10 itp.

Post autor: Lee »

Witam na sprzedaż mam kilka rzeczy:

Filtr forumowy AV(na schemacie z http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=8360), do zastosowania gdy używamy jednego pakietu do zasilania silnika, nadajnika video oraz kamerki i mamy problem z poziomymi paskami.
Obrazek
Obrazek
Filtr montujemy jak najbliżej instalacji AV(jak najkrótsze kable pomiędzy filtrem a AV), a tak montujemy i lutujemy kable:
Obrazek
Obrazek
Taki montaż da nam pewność że kable się nie oderwą z przelotek, które i tak zostały dodatkowo wzmocnione poprzez dodatkowe małe przelotki na około.
Dobrze by było też spakować filterek w termokurczu.
Mam dwie wersje, na 1,4A z dławikiem 220uH(lepsza filtracja) oraz na 2A z dławikiem 100uH(słabsza filtracja do prądożernego nadajnika), oba na napięcie max. 15V.
Dzięki zastosowaniu ekranowanego dławika mniej sieje w eter, PCB jest pozłacana, więc nic się nie utleni, a od spodu PCB, jest rozlana masa co dodatkowo zapewni lepszą jakość napięcia(mniej syfu).
Z drugiej strony jest opis wyprowadzeń, więc nic nie pomylimy.
Waga filtra to tylko 8g, a wymiary 37x14mm.

Cena jaka mnie interesuje to 19,99zł/szt+K.W.+1zł koperta bąbelkowa.

Power bank:

Obrazek

Specyfikacja:
-napięcie wyjściowe/wejściowe: 5V
-prąd wyjściowy: 1A
-prąd wejściowy(ładowania): 500mA
-pojemność 2900mAh(nowe przemysłowe ogniwo SAMSUNG INR18650-29E)
+GRATIS kabelek USB

Urządzeniem tym możemy ładować telefony, smartfony(nie jestem pewien zgniłego jabłka) a także cheersona cx-10:
Obrazek

Na alledrogo można takie kupić za ok. 30zł z wysyłką, sprzedawcy podają 2200mAh lub 2400mAh, jednakże ogniwa w środku mają max. 1000mAh i szybko padają.

Cena: 40zł+KW

Pakiet:

Obrazek
Obrazek

Jest to pakiet li-on w konfiguracji 3S4P czyli 10,8V 11600mAh(11,6Ah) na nowych ogniwach SAMSUNG INR18650-29E(mam też panasy NCR18650PF).
Pakiet do zastosowań stacjonarnych, czyli rozładowanie ciągłe 1C i maksymalne(10s) 2C.
Ogniwa zostały profesjonalnie zgrzane taśmą niklową na specjalnej zgrzewarce:
Obrazek
Obrazek
Całość została zapakowana w cienki termokurcz używany do robienia lipoli, a kable balansera to znane silikony turnigy.
Jeśli ktoś by chciał inne złącze niż JST mógłbym zamienić na np. XT30.

Cena jaka mnie interesuję to 180zł+KW

Pakiet#2:

Obrazek

Jest to pakiet li-on w konfiguracji 3S2P czyli 10,8V 5,8Ah(5800mAh) na nowych ogniwach PANASONIC NCR18650PF.
Prąd rozładowania to 20A ciągły i 35A chwilowy, złącze główne t-dean(bo takie są złącza w fabrycznych reglach), wszystkie kable silikonowe.
Pakiet do zastosowania min. w sky surferze/easy star itp. 1400mm.
Żywotność pakietu to ponad 1000 cykli...
Ogniwa zostały profesjonalnie zgrzane taśmą niklową na specjalnej zgrzewarce.

Cena: 180zł+KW.


Cheerson CX-10:
Co tu dużo gadać, nowy nieużywany w zielonym kolorze, gaz po lewej, GRATIS dodaję drukowane przedłużki drążków "aparatury" dzięki którym wygodniej i dużo precyzyjnie się steruje(ktoś chce przedłużki bez cx-10 to mogę dołożyć gratis do zamówienia).
Cena jaka mnie interesuję to 80zł+KW

Nóż:
Obrazek
Jest to "awaryjny" nożyk wielkości karty bankowej który więc bez problemu mieści się do portfela, po rozłożeniu sensownie leży w ręce.
Korpus jest wykonany z wytrzymałego plastiku, nożyk po pół roku w portfelu jest w nienaruszonym stanie.
Nie każdy ma miejsca na noszenie ze sobą wielkiej kosy, dlatego takie gadżet jest doskonałym rozwiązaniem, gdy od czasu do czasu potrzebujemy coś przyciąć na polu, czy otworzyć paczkę z HK ;-)

Na militaria.peel taki nożyk wisi za 50zł...

Cena: 15zł +KW
ODPOWIEDZ