wyprzCOPTERowa

Tu trafiają nieaktualne już ogłoszenia drobne

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
ppawel
Posty: 158
Rejestracja: piątek 05 kwie 2013, 13:28
Lokalizacja: Gliwice

wyprzCOPTERowa

Post autor: ppawel »

Z związku z ciągłymi modyfikacjami moich planów zostało mi trochę części na sprzedaż:

1. Zestaw do hexy:
- kompletna rama Tarot FY 680 przerobiona na rurki carbonowe długości 40 cm (oryginalne były krótsze i nie wchodziły do nich śmigła 14'')
- Naza lite z GPS
- płytka zasilająca z wyprowadzonym 2 x zasilaniem banan + dodatkowe bez wtyków
- 6 x ESC 30a Ipeaka (5 jest z oryginalnymi Goldami, szósty wersja ekonomiczna z dolutowanymi Goldami – po prostu jeden kupiony okazał się padnięty i dokupiłem bez goldów bo był na stanie sklepu)
- uchwyt na baterię
- kopułka Tarot carbonowa
- zapasy do ramy: trzy uchwyty na rurkę tył + 6 uchwytów zaczepowych

Cena ze komplet: 1150 zł do negocjacji + wysyłka
Do kompletnego coptera potrzeba 6 silników, apki z nadajnikiem i odbiornikiem i pakietu.

2. Silniki EMAX 3515, bez Goldów (ucięte przewody przy silniku), jeden z silników bez zawleczki – po wypięciu z ramy okazało się, że zawleczka wypadła. Silniki sprawne, nie polatały za dużo – w dobrym stanie. Mam do nich tylko piasty (lewe + prawe) do śmigieł, brak krzyżaków ale raczej nie są potrzebne. Cena 650 zł + wysyłka
3. Aparatura Turnigry 9x z odbiornikiem i nadajnikiem fry sky (apka podświetleniem), bez pakietu zasilającego! zaprogramowania, można na niej od razu odpalić coptera - 550 zł + wysyłka
4. 7 regli ABC Power 30A – jeden z uciętą wtyczką DEAN przyda się jako zapas – 180 zł + wysyłka
5. 7 śmigieł Gemfan drewniane 14x4,5 (4 + 3R), wyważone w dobrym stanie – 70 zł + wysyłka
6. 6 śmigieł Graupner Eprop 14x8, (3+3) wyważone w dobrym stanie – 210 zł + wysyłka
7. Rama pod hexe Y, solidne rurki 22 długości 40 cm. Bardzo solidna konstrukcja, sprzedaje jak na zdjęciu z mocowaniami do silników, nogami i centerplate. Bez silników i osprzętu. Cena sam zaproponuj 

Przy zakupie kilku pozycji możliwość negocjacji, zdjęcia wysyłam na maila. Możliwy odbiór osobisty na śląsku lub w wawie
ODPOWIEDZ