Kłopoty z FTDI i z programowaniem MultiWii i GPS-a

FC oparte na Arduino

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Policho
Posty: 1
Rejestracja: środa 27 maja 2015, 07:04

Kłopoty z FTDI i z programowaniem MultiWii i GPS-a

Post autor: Policho »

Witajcie.

Tutaj jestem nowy, ale modelarstwem zajmuję się od czasu do czasu już bardzo długo.
Sprawiłem sobie nową zabawkę F450 z kontrolerem MultiWii SE V2.5. Mam cały zestaw z BT, GPS, LCD itd.
Na początku programowanie przez FTDI szło OK. Nagle FTDI zaczął dziwnie działać i moim zdaniem jest uwalony. Potrzebuję przeprogramować GPS i parę dodatkowych funkcji w kontrolerze.

Teraz najważniejsze . Czy znajdzie się ktoś z Krakowa lub Wieliczki, lub okolic od strony Wieliczki żebym mógł podjechać i po użyczeniu FTDI zaprogramować co potrzebuję. Jest to na tyle ważne, że w sobotę robię imprezę motocyklową w Krakowie i chciałem nakręcić co nie co, a trochę brakuje mi pozycjonowanie GPS.

Oczywiście mogę się odwdzięczyć. Np. zajmuje się wytwarzaniem elementów z włókien węglowych i mogę zrobić jakąś płytkę albo coś innego. W modelarstwie sporo używam tego materiału bo jest sztywny i lekki.

Chętnie też nawiążę kontakt z użytkownikami Multikopterów z Krakowa i okolic od strony wschodniej (posiadam F450 na MultiWii i 260-tkę na KK 2.1) w celu wymiany doświadczeń i może czasami wspólnych lotów.
ODPOWIEDZ