Multiwii Problem

FC oparte na Arduino

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

JohnMac
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 19:47
Lokalizacja: Gołdap

Multiwii Problem

Post autor: JohnMac »

Mam takowąc http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... odule.html
płytę lecz nie wiem czy działa, jak ją ulotnić dostałem ją i niby miała działąć,jakim soft wgrać i jakim programem najlepiej ruszyć tka dla początkującego. Dzieki bardzo za pomoc.

Super dzięki za pomoc odpaliłem ulotniłem a teraz pokazał się kolejny problem. Tzn GPS ładuje w systemie ale obraz pali się na czerwono w GUI i nie ładuje satelit jak można to porawić lub sprawdzić?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 wrz 2014, 08:56 przez JohnMac, łącznie zmieniany 1 raz.
JohnMac
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 19:47
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: JohnMac »

Super dzięki za pomoc odpaliłem ulotniłem a teraz pokazał się kolejny problem. Tzn GPS ładuje w systemie ale obraz pali się na czerwono w GUI i nie ładuje satelit jak można to porawić lub sprawdzić?
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

JohnMac pisze:Super dzięki za pomoc odpaliłem ulotniłem a teraz pokazał się kolejny problem. Tzn GPS ładuje w systemie ale obraz pali się na czerwono w GUI i nie ładuje satelit jak można to porawić lub sprawdzić?
A sprawdzałęś na balkonie?
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
JohnMac
Posty: 25
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 19:47
Lokalizacja: Gołdap

Post autor: JohnMac »

pma_ pisze:
JohnMac pisze:Super dzięki za pomoc odpaliłem ulotniłem a teraz pokazał się kolejny problem. Tzn GPS ładuje w systemie ale obraz pali się na czerwono w GUI i nie ładuje satelit jak można to porawić lub sprawdzić?
A sprawdzałęś na balkonie?

Tak na balkonie też, nie mam już pojęcia co może być przyczyną
ODPOWIEDZ