Hexa na NAZIE

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
FD
Posty: 50
Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 01:35
Lokalizacja: Pruszcz Gd./Brazylia

Post autor: FD »

Cztero minutowy lot zrobiłem na pakiecie 2700 mAh KingMax a progi defaultowe nic nie zmieniałem.
Tak poza tym to się zastanawiam co ma pakiet to rozjeżdżania się ustawień w apce?
Pozdrawiam

Grzegorz

Futaba 9C Super,LRS, TG9X 2,4Ghz Vampire by Blejzyk, Skywalker(czarna wersja) i różne latadła
Awatar użytkownika
kolti
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2012, 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kolti »

nie mam teraz kompa z ustawieniami ale to nie to bo jak w trakcie lotu poprawie endpointy przełącznika to lampka miga normalnie.
Awatar użytkownika
FD
Posty: 50
Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 01:35
Lokalizacja: Pruszcz Gd./Brazylia

Post autor: FD »

Dzisiaj wylatałem 5 pakietów. Przedtem zamieniłem apke na Futabe i problem rozkalibrowywania całkowicie zniknął. Wymieniałem pakiety i nic się nie rozkalibrowywało. Co apka to apka :mrgreen:
Pozdrawiam

Grzegorz

Futaba 9C Super,LRS, TG9X 2,4Ghz Vampire by Blejzyk, Skywalker(czarna wersja) i różne latadła
Marcin77
Posty: 31
Rejestracja: sobota 16 cze 2012, 15:49
Lokalizacja: EU

Post autor: Marcin77 »

Czy moglibyscie doradzic jakiego polaczenia uzyc przy laczeniu bateri do hexy: szeregowego czy rownoleglego ?. Mam kilka pakietow 3s 2200mAh i chcialbym je wykorzystac jakos ale nie jestem pewny czy 3s 4.4A czy 6s 2.2A ..jak to jest w praktyce ? , czym to sie rozni w locie. Dzieki.
JR XG8, F550NazaGps (stock)
ImmRC 5.8G
Awatar użytkownika
kolti
Posty: 108
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2012, 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kolti »

pytanie czy twoje ESC ogarniają 6s?
Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Marciniasty »

jaj chcesz zabic naze to szeregowo ,a jak jeszcze polatac to rownolegle. Poza tym poswiec kilka dni na czytanie forum zanim cos popsujesz ,czytanie nie boli . Dochodzi jeszcze kwestia setupu coptera bo tu juz nikt z fusow nie wywrozy .
Marcin77
Posty: 31
Rejestracja: sobota 16 cze 2012, 15:49
Lokalizacja: EU

Post autor: Marcin77 »

Naza dziala do: VU: 7.2V ~ 26.0 V (recommend 2S ~ 6S LiPo) Pozatym sklanialem sie do rownoleglego zeby miec wiecej Ah . Dlatego chcialem wiedziec jaki + i - posiada szeregowe laczenie pakietow w tym przypadku. Dzieki.
JR XG8, F550NazaGps (stock)
ImmRC 5.8G
smootny

Post autor: smootny »

Marcin77 pisze:Naza dziala do: VU: 7.2V ~ 26.0 V (recommend 2S ~ 6S LiPo) Pozatym sklanialem sie do rownoleglego zeby miec wiecej Ah . Dlatego chcialem wiedziec jaki + i - posiada szeregowe laczenie pakietow w tym przypadku. Dzieki.
Sama naza i BEC który do niej jest dostarczony - lecz oryginalne silniki i regle to max 4s.
Jeżeli wsadzisz takowe które chodzą na 6s - czemu nie...
Marcin77
Posty: 31
Rejestracja: sobota 16 cze 2012, 15:49
Lokalizacja: EU

Post autor: Marcin77 »

smootny pisze:
Marcin77 pisze:Naza dziala do: VU: 7.2V ~ 26.0 V (recommend 2S ~ 6S LiPo) Pozatym sklanialem sie do rownoleglego zeby miec wiecej Ah . Dlatego chcialem wiedziec jaki + i - posiada szeregowe laczenie pakietow w tym przypadku. Dzieki.
Sama naza i BEC który do niej jest dostarczony - lecz oryginalne silniki i regle to max 4s.
Jeżeli wsadzisz takowe które chodzą na 6s - czemu nie...
o widzisz . Dzieki Ci odpowiedz. Pozdrawiam.
JR XG8, F550NazaGps (stock)
ImmRC 5.8G
Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Marciniasty »

No napisałem tak jak powyżej uwzględniając podpis kolegi "NAZA F550 " i wychodząc z załozenia że jest to setup fabryczny jednocześnie dopytując czy aby na pewno .
ODPOWIEDZ