Aplikacja DJI GO ale na Android'a

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
rud88
Posty: 208
Rejestracja: środa 04 lip 2012, 08:27
Lokalizacja: Kraków

Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: rud88 »

Witam, poszukuję programu do obsługi DJI NAZA V2 ale smartfonem z Androidem.Czy ktoś z kol.ma informację na ten temat.
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: matulekpl »

Zmień tytuł wątku, bo to nie DJI Go.
Nie widze w sklepie Google, ale na iOS jest Naza Asistant. ale musisz mieć moduł Bluetooth.
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: Verid »

matulekpl pisze:Nie widze w sklepie Google, ale na iOS
I potrzebna mu ta informacja jak umarłemu kadzidło. Nie klep bez sensu.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
rud88
Posty: 208
Rejestracja: środa 04 lip 2012, 08:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: rud88 »

Teraz właśnie szukam NAZA Assistant na Androida i du..a blada.
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: matulekpl »

Verid pisze:
matulekpl pisze:Nie widze w sklepie Google, ale na iOS
I potrzebna mu ta informacja jak umarłemu kadzidło. Nie klep bez sensu.
Wlasnie jest bardzo potrzebna bo na Androida nie ma takiej aplikacji. Jedyna opcja do iOS i BTU.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: Verid »

matulekpl pisze:Wlasnie jest bardzo potrzebna bo na Androida nie ma takiej aplikacji. Jedyna opcja do iOS i BTU.
Albo masz ludzi za durni albo rżniesz durnia. Skoro szukał, nie znalazł i dopytuje czy ktoś miał więcej szczęścia to chyba logiczne że trafił na rozwiązania dla jabłka bo to pierwsze co ładują wyniki Googla po odpytaniu o Nazę i tablet/fona a nie trafił w Sklepie i teraz ma nadzieję że ktoś gdzieś widział customowe rozwiązanie na które jemu nie udało się trafić.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: matulekpl »

A Ty moze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ale zapytał czy ktos ma informacje na ten temat.

Wiec napisałem ze nie ma. Sam korzystam z tego połączenia i swojego czasu szukałem opcji na Androida.
Poza tym wypadało by zmienić tytuł bo to nie DJI Go.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: Verid »

matulekpl pisze:A Ty moze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
Zacznij od siebie. Może ci ciężko w to uwierzyć ale na tobie się świat nie kończy. To że nie znalazłeś nie znaczy że nikt nie znajdzie i że nie ma.
Też szukałem swego czasu czegoś na Andka do Nazy i poległem ale a) to nie znaczy że na dniach się coś nie pojawiło bo ktoś maił ochotę coś dłubnąć a o czym swego czasu nie było słychać, b) brakuje mi trochę pychy żeby stwierdzić autorytarnie że jak ja nie znalazłem to nie ma.
A wpychanie tu info że na iWynalazki jest to już zupełnie bez sensu bo nikt o to nie pytał.
matulekpl pisze:Poza tym wypadało by zmienić tytuł bo to nie DJI Go.
J.w. - czytanie ze zrozumieniem się kłania. Minimum ogarnięcia wystarczy by skumać że koledze chodzi o aplikację o funkcjonalności DJI Go ale działającej na platformie Androida ale nie - lepiej czepiać się słówek i szafować bezużytecznymi informacjami że na jabłko jest.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: matulekpl »

Ale Verid Ty czytasz co piszesz??? DJI GO jest do obsługi RTF ze stajni DJI i są to programy na iOS i na Androida. A do obsługi NAZY jest Naza Assistant. Ale to jest tylko dla iOS. Wiec trzeba szukać odpowiednika NAZY Assistant dla Androida a nie DJI go, bo DJI go dla Androida istnieje ale odpowiada zupełnie za cos innego.


Wracając do tematu Można by jeszcze spróbować połączyć sie z aplikacja dla Phantoma 2 vision bo ph2 ma Nazę wiec a nóż sie uda:)

Btw. Nie wiem po co Verid znowu jako admin rozpętałes gównoburzę o to że napisałem cokolwiek. A moim skromnym zadaniem jest to na temat. Aż strach w ogóle sie wypowiadać. Nie każdy jest takim omnibusem jak Ty i moze sie mylić. Ale uwierz ze nie każdy ma intencje jedynie zgnojenia lub nabicia postów, bo kasy z tego nie ma:) chciałem tylko pomóc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: Verid »

matulekpl pisze:Wracając do tematu Można by jeszcze spróbować połączyć sie z aplikacja dla Phantoma 2 vision bo ph2 ma Nazę wiec a nóż sie uda:)
Ale ta chce gadać po Wifi z modułem kamery - marne szanse.
matulekpl pisze:Btw. Nie wiem po co Verid znowu jako admin rozpętałes gównoburzę
No to ci wyjaśnię - na podstawie twoich postów można oszacować pogodę w Trójmieście bez wyglądania przez okno czy korzystania z pogodynki. Jak zaczynasz się masowo pojawiać z różniastych tematach absolutnie nic lub bardzo niewiele do nich wnosząc to można być w 100% pewnym że pogoda jest nielotna. W przeciwnym razie pracowicie rozwijasz swój blog z przygodami w towarzystwie Ph. I małe sprostowanie - nie jako admin tylko mod (drobna acz niezwykle istotna różnica) i też nie jako mod bo póki co nie czuję się zobligowany do interwencji za pomocą tych narzędzi a jako user userowi z sugestią że momentami przeginasz. Co z tym zrobisz - twoja brocha aczkolwiek wyszedłem z założenia że możesz uznać tą informację za w pewnym stopniu istotną choć mało przyjemną.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
rud88
Posty: 208
Rejestracja: środa 04 lip 2012, 08:27
Lokalizacja: Kraków

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: rud88 »

Dziękuję kol. za pomoc, ale nie sądziłem że rozpętam taką burzę.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Aplikacja DJI GO ale na Android'a

Post autor: Verid »

To nie ty tylko ja przy wydatnej pomocy Matulka :mrgreen:
BTW - nie ustawaj w szukaniu, fajnie by było mieć taki soft.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ