Aparatura do Phantoma 2

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

maciejbar.
Posty: 8
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 14:34
Lokalizacja: Cobh IRL✈️Poznań

Aparatura do Phantoma 2

Post autor: maciejbar. »

Witajcie, zastanawiam aby zwiekszyć zasięg mojego Phantoma. Standardowa aparatura wystarcza na jakieś 1,5 km, pawiedzcie mi w takim razie na jaka odległość można dolecieć używając innego nadajnika i jak go zsynchronizować z phantomem 2?
kuczy
Posty: 2199
Rejestracja: wtorek 17 lis 2015, 22:03

Re: Aparatura do Phantoma 2

Post autor: kuczy »

Obrazek

Lataj w zasięgu wzroku na otwartej przestrzeni
maciejbar.
Posty: 8
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 14:34
Lokalizacja: Cobh IRL✈️Poznań

Re: Aparatura do Phantoma 2

Post autor: maciejbar. »

Mój DJI wyposażony jest w FPV wiec chciałbym wykorzystać możliwości tego drona
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Aparatura do Phantoma 2

Post autor: matulekpl »

Dla Phantoma chyba najtańszym rozwiązaniem jest na początek wymiana anten na mocniejsze. Są tez wzmacniacze antenowe.
Wymiana aparatury, nadajnika i odbiornika to chyba ostateczność. Bierz pod wzgląd tez to czy bateria pozwoli Ci na tak dalekie latanie. Bo moze sie okazać, ze nie starczy Ci energii na powrót:)

[MOD - wyczyściłem temat z bezwartościowych wpisów niezwiązanych z przedmiotem dyskusji]
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
sosna
Posty: 3
Rejestracja: piątek 30 paź 2015, 11:12

Re: Aparatura do Phantoma 2

Post autor: sosna »

moim białym szaleństwem po wymianie radyjka na FUTABE T10J wysłałem go na misję:) 2,5 km zaliczone.dalej nie leciałem bo tak jak wspomniał kolega mogło "paliwa" zabraknąć na powrót.Lot oczywiście przy sprzyjających warunkach na otwartej przestrzeni,wysokość około 70 m.
ODPOWIEDZ