MK 2.1 i serwa HS-635HB

FC opracowane przez Mikrokopter'a

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
leszczuarek
Posty: 300
Rejestracja: czwartek 16 gru 2010, 18:50
Lokalizacja: Świebodzin

MK 2.1 i serwa HS-635HB

Post autor: leszczuarek »

Witam
Czy ktoś próbował podłączyć te sera ( gimbal) do MK? U mnie za żadne skarby nie chce chodzić :cry: stoi ja wryte i burczy nie reaguje na ruchy quadem . Serwo sprawne prawidłowo działa po podłączeniu bezpośrednio do odbiornika. Inne serwa np TP SG91R też działają prawidłowo z MK . Próbowałem mieszać wszystkimi parametrami w zakładce camera ale bez zmian.
Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Jasne ze próbowaliśmy. Bez problemów.

Jak masz wszystko ustawione i chcesz na stole sprawdzić to musisz reset żyr zrobić jak przed lotem. serwo w tym momencie powinno zacząć działać
Awatar użytkownika
leszczuarek
Posty: 300
Rejestracja: czwartek 16 gru 2010, 18:50
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: leszczuarek »

slawko_k pisze:chcesz na stole sprawdzić to musisz reset żyr zrobić jak przed lotem. serwo w tym momencie powinno zacząć działać
Bez przesady :-) wiem jak wszystko uruchomić i dokładnie ustawić bo już latałem z gimbalem .Muszę założyć lepsze serwo na oś Roll i wybór padł na HS-635HB Chodzi tylko i wyłącznie o ten jeden model serwa dlaczego tylko on nie działa ?
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Sorka
Nie doczytałem że inne serwo tam działa.
A może w okienku refresh zmień. Mi kiedyś działało tylko z jednym ustawieniem tego pola a z innymi nie.
Zasilanie serwa prawidłowe? Zasilasz z zewnętrznego bec'a czy z recoma ( bo to chyba org masz)
Awatar użytkownika
leszczuarek
Posty: 300
Rejestracja: czwartek 16 gru 2010, 18:50
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: leszczuarek »

spoko
zasilanie to zew bec . parametrami odświeżania ramki też się bawiłem .Mam 4 takie serwa i wszystkie "działają" identycznie . Problem chyba leży w konstrukcji samego serwa ;(
Problem rozwiązany : uszkodzony stalak w FC .Naprawione i wszystko śmiga.
ODPOWIEDZ