QX90 problem z bindowaniem

FC opracowane przez Mikrokopter'a

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

wiscopl
Posty: 195
Rejestracja: czwartek 23 cze 2016, 16:17

QX90 problem z bindowaniem

Post autor: wiscopl »

Czesc, kupilem qx90 z bg. Daje taranisa i quada w bind mode. Odlaczam baterie, resetuje taranisa i nic. Ktos wie jak to zrobic?
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: QX90 problem z bindowaniem

Post autor: skazi »

Ustawiłeś D8 zamiast D16?
wiscopl
Posty: 195
Rejestracja: czwartek 23 cze 2016, 16:17

Re: QX90 problem z bindowaniem

Post autor: wiscopl »

tak

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
Tech Man
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 12 gru 2019, 09:12
Lokalizacja: Kraków

Dron WLTOYS traci zasięg, przebudowa, bindowanie

Post autor: Tech Man »

A witam wszystkich!

Dorzucam się do tematu.

Jakiś czas temu bawiłem się dronem WLToys V686K kamera FPV WiFi. Jako pierwsza tego typu zabawka sprawdził się doskonale tym bardziej że dostałem go w prezencie. Po około 2 latach postanowiłem go ponownie uruchomić. Okazało się że więcej trzeba w nim wymienić niż dziś jest wart więc postanowiłem go przerobić. Wyciągnąłem płytkę sterujacą, silniki i diody syglalizujace kierunki. Dokupiłem małą ramę 80mm pod silniki 8,5 mm, śmigła 60mm i nowe pakiety 3,7/800mA. Niby wszystko pięknie ale... Po uruchomieniu drona następuje procedura bindowania. Dioda w odbiornik świeci. Dodaje drążkiem gazu silniki się włączają i następuje rozłączenie. Znów drążek gazu w dół i ponownie góra, próba startu i ponownie utrata chyba łączności?Czasem się zdąży że złapie 100% kontakt ale to jest kwestia kilkunastu sekund i koniec. Podejrzewałem padnięty pakiet ale na nowym reaguje tak samo. Zaznaczę że w samej elektronice nic nie zmieniałem. Silniki są podpięte prawidłowo. Jedyne czego nie podpiołem to kamery WiFi i dwóch diód z czterech ale to tylko kwestia oświetlenia.
Obrazek


Bardzo będę wdzięczny za pomoc.
ODPOWIEDZ