Znawcy Silnikowi

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
uszy19922
Posty: 824
Rejestracja: poniedziałek 23 lip 2012, 08:31
Lokalizacja: Wrocław/Sulechów

Znawcy Silnikowi

Post autor: uszy19922 »

Witam.
Poprzedni temat zalozylem w zlym dziale i znawcy konstrukcyjni za bardzo tam nie zagladaja.
Potrzebuje dobrych w miare silnikow i regli do max 2.5kg hexy.
-O rctimerze slyszalem bardzo brzydkie opinie, ze krzywe, generuja wibracje itp.
- Na hobbykingu jest masa silnikow, nie wiem ktory jest wart uwagi, wczesniej kupilem Hk Donkey, moc super, ale te wibracje, masakra
- W polsce mam do kupienia Robbe za 480zl 6 sztuk, jednak udzwig 600g i bateria 2-3s, a jednak mozliwosc latania na 4s bylaby wskazana.
- o reszczie nic nie wiem.
Prosze o rade jakie silniki/regle beda najlepsze cena/jakosc, mam na zbudowanie hexy 3tyg takze juz musze dzialac. Nie musze byc najtansze, jednak 20usd za sztuke to max.
Wysylka plus clo i tak wyjdzie wtedy wiecej niz sama cena podzespolu. Co do regla to mysle 10-15usd spokojnie starczy. Mam hk blueseries w moim quadro, sa ok ale nie wiem jak je przeprogramowac, bo sa troszke wolne.
Pozdrawiam
emzet
Posty: 862
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 17:06
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: emzet »

Co za temat.

Czego szukasz? Silników dobrych czy tanich? Za 20 usd to kupisz jedynie silniki tanie, za 15 usd tanie regulatory. Chcesz kupić raz a dobrze to: http://www.scorpionsystem.com/ Moim zdaniem silniki najlepsze cena/jakość. A tak poza tym to poczytaj trochę o silnikach na tym forum, a najlepiej polecam RCG.
Awatar użytkownika
bluuu
Posty: 1707
Rejestracja: środa 21 mar 2012, 15:01
Lokalizacja: Wwa

Post autor: bluuu »

kup T-Motor, z regulatorami sie niewypowiem
ODPOWIEDZ