pytanie o zestaw

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
krzyś707
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 06 lis 2011, 22:02
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: krzyś707 »

Napisałeś
jak modelstwo mnie wciagnie to nie bedzie dla mnie problemu kupic np. http://allegro.pl/radian-...2407211214.html
Nie będę radził co do sprzętu ale proszę cię PRZEKONAJ SIĘ CZY MODELARSTWO CIĘ WCIĄGNIE. To ważne . Widziałem wielu zapaleńców kiedy zaczynałem(poczułem powołanie
do latania rc) , którzy po tygodniu uczęszczania na modelarnie wyrażali pogląd że to Pan instruktor i koledzy powinni zbudować jemu model. Kiedy nie potrafił wykreślić prostej lini
linijką obrażał się na pouczenia itp.
Na pewno poniesiesz koszta zanim się przekonasz czy modelarstwo u Ciebie to nie słomiany zapał.
Zeby koszta docierania modelarskich umiejętności były jak najmniejsze słuchaj rad doświadczonych kolegów(nawet jeżeli są nieraz bardzo "dosadnie" wypisane). Serfuj w internecie.Przyda się jakiś doświadczony kolega na łące razem z tobą.

ŻYCZĘ TOBIE ABYŚ ZASILIŁ GRONO MODELARZY I CIESZYŁ SIĘ LATANIEM(LEPSZE,GORSZE ALE TO TWOJE DRĄŻKI I TY PILOTUJESZ-PAMIĘTAJ!!!)

Lepiej , gorzej, (nie ważne .Ważna jest silna wola i chęć wytrwania w swojej pasji).
Nie pamiętam ile razy kleiłem rozbity model w trakcie nauki latania ale satysfakcję z pierwszego samodzielnego startu, lotu i udanego lądowania to odlotowe uczucie -pamiętam do dziś.

POWODZENIA Krzysiek
ODPOWIEDZ