Zestaw FPV

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

MorpheusJG
Posty: 13
Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 10:54
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Zestaw FPV

Post autor: MorpheusJG »

(1) Wydzielone z innego wątku do właściwego tematycznie działu

(2) Przeniesione awansem w nowe miejsce :-) i to chyba nie jest ostatni ruch tego tematu :-)



Witam jestem tu nowy ale chciałbym zaproponować zestawy do latania FPV. Mam znajomka za granica i jest możliwośc kupna kompletnego zestawu dzięki któremu mozna latać na około 3 km przyjamniej tak podaje producent.Cena takiego zestawu to około 1400zł w zalezności od kursu waluty oczywiście. Zainteresowanych zapraszam. jesli to nie ten dział prosze Admina o przeniesienie. Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony piątek 06 kwie 2012, 17:37 przez MorpheusJG, łącznie zmieniany 3 razy.
smootny

Re: FPV zestaw

Post autor: smootny »

MorpheusJG pisze:Witam jestem tu nowy ale chciałbym zaproponować zestawy do latania FPV. Mam znajomka za granica i jest możliwośc kupna kompletnego zestawu dzięki któremu mozna latać na około 3 km przyjamniej tak podaje producent.Cena takiego zestawu to około 1400zł w zalezności od kursu waluty oczywiście. Zainteresowanych zapraszam. jesli to nie ten dział prosze Admina o przeniesienie. Pozdrawiam wszystkich
No raczej :]
Artu

Re: FPV zestaw

Post autor: Artu »

MorpheusJG pisze:Witam jestem tu nowy ale chciałbym zaproponować zestawy do latania FPV...
A konkretniej :roll:
MorpheusJG
Posty: 13
Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 10:54
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: FPV zestaw

Post autor: MorpheusJG »

Konkretniej to znaczy co?? Proszę pytać a ja skontaktuję się ze znajomym i się dowiem wszystkiego tylko muszę wiedzieć co chcecie wiedzieć.
Wiem że jest też coś takiego że można poruszać tą kamerką w czasie lotu jak pilot głową no i są dodatkowe urządzenia które pokazują na monitorze coś podobnego jak w myśliwcach na ekranie czyli wysokość prędkość napięcie pakietu itp. Są to już są dodatkowe koszty choć powiem ze bajer niesamowity.
Artu

Post autor: Artu »

Producent,
model,
jeśli "system" to z czego się składa,
parametry...
MorpheusJG
Posty: 13
Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 10:54
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: MorpheusJG »

Składa się z kamerki nadajnika i odbiornika wraz z potrzebnymi kablami. mam zdjęcie ale nie wiem jak je tu wstawić. najwyżej będę wysyłał na maile.
Artu

Post autor: Artu »

To wyślij to zdjęcie na artu66@wp.pl i ja je wstawię :-P
smootny

Post autor: smootny »

mi teź podeślij
m.lachowski@interia.eu
MorpheusJG
Posty: 13
Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 10:54
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: MorpheusJG »

zdjęcie wysłane na podany adres pozdrawiam
Artu

Post autor: Artu »

Gdzieś to już widziałem... ooooo tutaj Aerial Video System $230.00 :mrgreen: Ciekawy przelicznik dolara :roll: 1$ = 6zł :shock:
Oraz watek na Naszym forum

Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek 06 kwie 2012, 11:41 przez Artu, łącznie zmieniany 3 razy.
MorpheusJG
Posty: 13
Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 10:54
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: MorpheusJG »

Artu pisze:Gdzieś to już widziałem...

Obrazek
Całkiem możliwe, jednak jak kupię to chętnie podzielę się tematem,może by tak napisać artykuł na forum? Pokazać czy to się nadaje i jakie ma możliwości.Co Panowie myślicie??
Artu

Post autor: Artu »

Przeczytaj sobie wątek na Naszym forum, duuuuużo Zaoszczędzisz pieniędzy, a przede wszystkim nie Będziesz "eksperymentował" :mrgreen:
Ostatnio zmieniony piątek 06 kwie 2012, 11:45 przez Artu, łącznie zmieniany 2 razy.
smootny

Post autor: smootny »

MorpheusJG pisze:
Artu pisze:Gdzieś to już widziałem...

Obrazek
Całkiem możliwe, jednak jak kupię to chętnie podzielę się tematem,może by tak napisać artykuł na forum? Pokazać czy to się nadaje i jakie ma możliwości.Co Panowie myślicie??
Jak kupisz to czekamy na recenzję :]
Z checią poczytamy.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Myślimy że znamy ten zestaw na wskroś i od podszewki :-) I jak widzisz- znamy jego cenę tam, w juesieh. I wiemy też że to samo przy odrobinie smykałki potrafimy złozyć za 500-600zł.
Tak więc ta oferta jest słabo korzystna :-/

Edicao: Heh Artu zacytował mnie sprzed parunastu godzin gdzie "skompletowałem" to samo ciut taniej i na lepszych antenach :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
MorpheusJG
Posty: 13
Rejestracja: piątek 06 kwie 2012, 10:54
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: MorpheusJG »

Rurek pisze:Myślimy że znamy ten zestaw na wskroś i od podszewki :-) I jak widzisz- znamy jego cenę tam, w juesieh. I wiemy też że to samo przy odrobinie smykałki potrafimy złozyć za 500-600zł.
Tak więc ta oferta jest słabo korzystna :-/

Edicao: Heh Artu zacytował mnie sprzed parunastu godzin gdzie "skompletowałem" to samo ciut taniej i na lepszych antenach :-)
Panowie zapewne macie racje bo w tym siedzicie od dłuższego czasu ale są tacy co nie znają się na elektronice i nie są w stanie wszystko zrobić samemu. Jak dla mnie to jest OK a że trochę drożej trudno ale kupuję i mam i nie muszę kombinować tylko instaluje na aucie czy samolocie i w droge.... :)
ODPOWIEDZ