Zupełnie zielony , co kupić ?

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Darkfutur
Posty: 1
Rejestracja: środa 28 gru 2011, 18:07
Lokalizacja: Bdgoszcz

Zupełnie zielony , co kupić ?

Post autor: Darkfutur »

Witam
jestem zupelnie zielony w tym temacie , ale po obejrzeniu filmików na YT postanowiłem sobie także polatac czymś dobrym zanim uzbieram na licencje PPLA :-P

Sprzet będę składac w miarę wolnego czasu, funduszy nie mam bardzo ograniczonych, więc chciałbym go wyposażyc w urzadzenia które są niezbędne i poprawiają pilotaż.

najpierw kadłub, jaki mam kupić żeby był trwały łatwy w pilotazu juz go nie wymienać i żeby udzwignął caly sprzet jak kamery, akumulatory, gpsy, czy autopiloty.



Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Przeczytaj wątki w dziale w którym jesteśmy :-) i już dokładnie będziesz wiedział jak do sprawy podejść :-) i w jaki sprzęt celować.
W następnym poście wyskocz z pytaniami konkretnymi i przykładami co lepsze a co nie i wtedy zaczniemy temat analizować.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Gmeracz
Posty: 852
Rejestracja: czwartek 08 gru 2011, 18:24
Lokalizacja: UE
Kontakt:

Post autor: Gmeracz »

Rurek, pojechałeś po bandzie... Ale ja cię rozumiem, bo kolega wykazał zbyt niski Wskaźnik Zaangażowania W Czytanie Forum...
Od śmigła...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Gmeracz pisze:Rurek, pojechałeś po bandzie... ...
Tym razem w ogóle nie miałem takiego zamiaru!
To była/jest życzliwa uwaga - naprawdę ten dział "dla początkujących" zaczął zawierać podstawową wiedzę, łatwą (szybką) do ogarnięcia i naprawdę łatwiej pomagać gdy ktoś zada konkretne pytania a nie otwarty qłeszczyn jak w pytaniu kolegi.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
ODPOWIEDZ