pełna lista zakupów kompletnego fpv

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

Panie, ale bixler to to samo co Beta, a jak widać kolega ma jeszcze starą wersję :)
Trutututu nici z drutu.
Artu

Post autor: Artu »

Mateusz pisze:Panie, ale bixler to to samo co Beta, a jak widać kolega ma jeszcze starą wersję :)
Ale o so chodzi :roll:
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

o so chodzi?

A o to .
Skłon, powoduje eliminację wpływu "strumienia powietrza" na zachowanie równowagi wzdłużnej modelu. Przy niewłaściwym ustawieniu tego parametru, model po dodaniu mocy na "śmigło", będzie miał tendencję do "zadzierania", albo "przepadania".
Wykłon, to eliminacja momentu obrotowego śmigła na zachowanie równowagi poprzecznej modelu. Brak ustawienia tego parametru, wiąże się tendencją do skręcania modelu, przy dodawaniu "gazu"
Ja mam wszystko na prawdę na zero i model poprawnie reaguje na wysokich obrotach...

Miałem Bete oraz teraz tego Bixlera, wszędzie miałem/mam skłon & wyklon na zero. W sumie coś mi się zdaje ,że nawet gdy "ustawimy" na oko, to ten model będzie poprawnie latał...
Trutututu nici z drutu.
Artu

Post autor: Artu »

Mateusz, to rozumiem, że ściąłeś mocowanie silnika i Zamocowałeś go w poziomie :roll:
Pokaż no tego Swojego Bixler-a ;-)
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

Mocowanie silnika, jest oryginalne, aczkolwiek silnik patrzy "prosto" ciężko mi teraz Tobie to opisać :)

Fotki, fotki hmm ,hmm ... Chyba będę musiał aparat naładować :)
Trutututu nici z drutu.
Awatar użytkownika
Gregor44
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 11 gru 2011, 23:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Gregor44 »

Jakiego zasięgu można się spodziewać po zastosowaniu anteny Skew-Planar w Turnigy 9x8C v2 :roll: Pytanie do Artu - pozdrawiam
Panther naza m lite + frsky 2,4 ---- Penguin V2 1720mm NTM Prop Drive 35-48A 1100kv Gregor
ODPOWIEDZ