OSD - rozdzielczość kamery

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Jurij80
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 20:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

OSD - rozdzielczość kamery

Post autor: Jurij80 »

Kolejne pytanie:

Czy rozdzielczość zastosowanej kamery ma znaczenie w przypadku zastosowanego OSD ( w pierwszej kolejności pytam o Remzibi'ego i pozostałe)?

Pozdrawiam, Marcin
Awatar użytkownika
Kwasiu
Posty: 1548
Rejestracja: niedziela 12 gru 2010, 15:18
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Kwasiu »

Sorry za moją uwagę, ale ja w ciągu miesiąca nie nie pisałem tyle tematów co ty w kilka godzin :shock: Weź no się chłopie ogarnij, poczytaj cały dzień forum, poszukaj odpowiedzi a może nie będzie takich bezsensownych tematów jak ten o magnesach :roll:

A co do sedna tematu, to rozdzielczość nie ma znaczenia.
Jurij80
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 20:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post autor: Jurij80 »

Do KWASIU:
"Sorry za moją uwagę", ale kolego jak zauważyłeś dołączyłem do tego forum 27 listopada tego roku i to jest mój faktyczny początek zabawy w tym temacie - więc to jest 12-ty dzień - DOSŁOWNY POCZĄTEK.
Co do dalszej części Twojej uwagi - tak czytam forum i to bardzo długo i namiętnie. Ale wiele tematów pojawia się jako kontynuacja innych wątków. Więc znalezienie konkretnych treści mnie interesujących jest dość utrudnione. A moje pytania są jednocześnie prośbą o ukierunkowanie na właściwy post.
Może niejednokrotnie trafiam na odpowiedzi mnie nurtujące, ale temat jest tak ogromny, że to co jest dla mnie nie zrozumiałe w jednej chwili, pojawia się w późniejszym czasie jako pytanie.
Pozdrawiam, Marcin (i postaram się "ogarnąć)".
ODPOWIEDZ