DJI Mavic Air - Błędy zapisu zdjęć na telefonie

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Rhavir
Posty: 3
Rejestracja: sobota 25 lip 2020, 19:54
Lokalizacja: Tarnów Mościce

DJI Mavic Air - Błędy zapisu zdjęć na telefonie

Post autor: Rhavir »

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z MA - a dokładniej z zapisem zdjęć na telefonie :
Wcześniej działało to tak : po zrobieniu zdjęcia "ręcznie" wchodziłem w programie DJI w Editor/Album/Photo - wybierałem zdjęcie i miałem przycisk umożliwiający pobranie tego, konkretnego zdjęcia - i pojawiało się ono w Galerii telefonu.
Obecnie za każdym razem jak podłączę telefon i uruchomię program (skomunikuję się z dronem i kartą pamięci w dronie) w Galerii na telefonie pojawiają mi się WSZYSTKIE zdjęcia. Czyli zrobię jedno a pojawiają się wszystkie, wyłączę drona, zrobię zdjęcie w innej lokalizacji i znów mam wszystkie zdjęcia - powoduje to dublowanie i konieczność ręcznego ich kasowania z galerii.
Jest to mocno wqr... - chciałbym "wrócić" to poprzedniej, ręcznej metody.
Dron to oczywiście DJI Mavic Air a telefon to Samsung Galaxy S10e z najnowszym softem, bez żadnych dodatkowych nakładek, uzywm standardowej Galerii.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9758
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Mavic Air - Błędy zapisu zdjęć na telefonie

Post autor: pawelsky »

To nie sa pelne zdjecia tylko ich miniaturowe podglady. Ukryj sobie wyswietlanie albumu CACHE_IMAGE w galerii.
Rhavir
Posty: 3
Rejestracja: sobota 25 lip 2020, 19:54
Lokalizacja: Tarnów Mościce

Re: DJI Mavic Air - Błędy zapisu zdjęć na telefonie

Post autor: Rhavir »

To są pełne zdjęcia - mam plik "duży" i "mały" - oba się naraz wyświetlają. Mając 20 zdjęć w Galerii pojawia mi się 40 pozycji.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9758
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Mavic Air - Błędy zapisu zdjęć na telefonie

Post autor: pawelsky »

Rhavir pisze:To są pełne zdjęcia - mam plik "duży" i "mały" - oba się naraz wyświetlają. Mając 20 zdjęć w Galerii pojawia mi się 40 pozycji.
To nie sa pelne zdjecia. Plik "duzy" to podglad 960x720, plik "maly" to thumbnail 160x128. Pelne zdjecie ma 4056x3040.
ODPOWIEDZ