Polskie Forum FPV
http://rc-fpv.pl/

DaVinci Resolve 16 - Problemy
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=42&t=46623
Strona 1 z 1

Autor:  Alina81 [ poniedziałek 30 wrz 2019, 20:38 ]
Tytuł:  DaVinci Resolve 16 - Problemy

Hejka!

Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale tak, skończył mi się już dawno trial Adobe i trzeba było się przesiąść na DaVinci Resolve 16. Tylko, że ja absolutnie nie widzę w nim nic genialnego, dla mnie to kolombryna najeżona bugami, a ja nawet jednego klipu nie mogę na nim odtworzyć, bo wszędzie bredzi o Media offline. Podaję mu ścieżkę do plików, ale to coś nie chce tego odtworzyć, tylko zamiast miniatur plików wideo mam Media Offline. Próbuję wrzucić mu pliki 4K z drona DJI Mavic Air. Nie chce ani surówek, ani takich po Adobe Premiere. To co ja mam zrobić?

Mam problem z miejscem na dysku, gadał że nie ma, więc pozbyłam się paru śmieci z dysku, no to się łaskawie zainstalował, ale po drodze komp mnie parę razy pytał, czy aby na pewno chcę to instalować, ale wszędzie kazałam mu to instalować mimo wszystko.

Pytanie, skoro ludzie nawet z Pendrivów wrzucają do DaVinci pliki, to dlaczego on nic nie widzi na innej partycji/dysku fizycznym? Sam program to mi się wydaje super, potrafi mniej więcej to samo co Adobe, tylko za darmo jest.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/