DaVinci Resolve 16 - Problemy

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Alina81
Posty: 96
Rejestracja: czwartek 12 lip 2018, 13:04
Lokalizacja: Wielkopolska

DaVinci Resolve 16 - Problemy

Post autor: Alina81 »

Hejka!

Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale tak, skończył mi się już dawno trial Adobe i trzeba było się przesiąść na DaVinci Resolve 16. Tylko, że ja absolutnie nie widzę w nim nic genialnego, dla mnie to kolombryna najeżona bugami, a ja nawet jednego klipu nie mogę na nim odtworzyć, bo wszędzie bredzi o Media offline. Podaję mu ścieżkę do plików, ale to coś nie chce tego odtworzyć, tylko zamiast miniatur plików wideo mam Media Offline. Próbuję wrzucić mu pliki 4K z drona DJI Mavic Air. Nie chce ani surówek, ani takich po Adobe Premiere. To co ja mam zrobić?

Mam problem z miejscem na dysku, gadał że nie ma, więc pozbyłam się paru śmieci z dysku, no to się łaskawie zainstalował, ale po drodze komp mnie parę razy pytał, czy aby na pewno chcę to instalować, ale wszędzie kazałam mu to instalować mimo wszystko.

Pytanie, skoro ludzie nawet z Pendrivów wrzucają do DaVinci pliki, to dlaczego on nic nie widzi na innej partycji/dysku fizycznym? Sam program to mi się wydaje super, potrafi mniej więcej to samo co Adobe, tylko za darmo jest.
ODPOWIEDZ