Pierwszy dron do freestyle'u

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

df2
Posty: 662
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 21:11
Lokalizacja: Biała Podlasla

Re: Pierwszy dron do freestyle'u

Post autor: df2 »

W sensie, że przeczytałeś do jakiegoś momentu, a potem stwierdziłeś, że w sumie to możesz znów wrócić z rewelacją ale nie posiadając tej aparatury?

Może weź ją sobie kup, zamiast wychwalać w ciemno. Jest bardzo duża szansa, że te z nowszej produkcji są lepsze, bo ciągle tam coś ulepszają. No a Ty przecież czytałeś teraz od końca :)
Kupisz, potestujesz i zobaczymy. Może ja też wtedy kupię nowszy model jak będzie git.

Jakbyś jednak chciał znaleźć te problemy, to kluczem do sukcesu są hasła :

Poor pigtail
Low quality pigtail
Better pigtail
Low ouput power dmb

Na kolejnym internal module mam w końcu lepszy zasięg, ale w dalszym ciągu nie jest w stanie dorównać mojemu qx7.
4ty pigtail w external module też mi pomógł. Oczywiście nie jest tak dobrze jak dla qx7, ale przynajmniej powtarzalnie.

Sprawa z dsm to kwestia ostatnich dni, i nie rozwiązuje problemów ze zwykłymi dms, a tylko z tymi long/full Range. U mnie na najnowszym sofcie (1.3.0.47) jest dokładnie tak samo jak w 85 i nie ma startu do zewnętrznego modułu Orange Dsm.

Osoby, które chwalą zasięgi rzędu 2 czy 3 km, latają nad morzem, z klifu itp i są to na razie jednostki. Czekam z niecierpliwością na powtarzalne zasięgi full Range dorównujące mojemu qx7.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9749
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pierwszy dron do freestyle'u

Post autor: pawelsky »

df2 pisze:Czekam z niecierpliwością na powtarzalne zasięgi full Range dorównujące mojemu qx7.
Bruce zasieg t16 w porownaniu z qx7 chwalil.
ODPOWIEDZ