Eachine Goggles Two - opinie

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Granacik
Posty: 2
Rejestracja: środa 06 lut 2019, 23:13
Lokalizacja: Warszawa/Manchester

Eachine Goggles Two - opinie

Post autor: Granacik »

Witam wszystkich,

mam parę pytań do osób posiadających ww gogle. Wiem, że pod tym brandem są już niedostępne ale znalazłem identyczne w dość atrakcyjnej cenie. Sądzę, porównując wygląd i parametry, że to dokładnie te same.

Jak się sprawują? Jakieś typowe usterki? Jak poczytałem o problemach np. z EV100 to mogę się spodziewać wszystkiego.

Jakość obrazu? Odebranego drogą radiową i z wejścia AV oraz HDMI. Pod HDMI czasem chciałbym kompa podłączyć.

Jak duży jest lag w wyświetlanym obrazie? Da się w nich szybko między krzakami polatać? W zawodach dronów wyścigowych raczej już startować nie będę ale mam fajną miejscówkę u znajomych.

Czy mieszczą się w nich okulary? Jeśli nie to jakie odczucia przy korzystaniu z soczewek kontaktowych? Ewentualnie czy wbudowana regulacja ostrości pokryje wadę -3.0 do -3.5.

Ogólne odczucia? Z racji gabarytów i wagi.

Przy okazji, z jakimi kamerkami i nadajnikami wykorzystujecie te gogle?

Waham się z wyborem pomiędzy tymi a Eachine EV800D ale magia FullHD próbuje stłamsić mój rozsądek. Inne ciekawe sugestie mile widziane.

Pozdrawiam
Błażej
Awatar użytkownika
Pengo
Posty: 172
Rejestracja: sobota 11 lut 2017, 14:46
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Eachine Goggles Two - opinie

Post autor: Pengo »

Witam
Jestem posiadaczem tych gogli od ponad 2 lat nie są to moje pierwsze gogle miałem też kilka innych na oczach, miedzy innymi eachine ev 100 i ev 900, fatshark altitude i fatshark hd3, quanum cyclope i powiem że żadne z wyżej wymienionych nie dają rady przy tych goglach. Jakość obrazu dobra, bardzo duży ekran nie masz wrażenia jakbyś był w tunelu i patrzał na malutki ekranik jak w fatsharkach, tylko bardziej jakbyś siedział sam w pystym kinie. Czasem podłączam je do kompa i odpalam symulator, wtedy po kablu hdmi mam full hd. Jakoś obrazu full hd naprawdę ładna. W porównaniu np. z ev900 oczy się nie męczą, soczewka jest dobrze wykonana. Okularów nie noszę więc nie wiem czy wejdą. Usterek żadnych nie zanotowałem, bardzo szybko skanują częstotliwości i ustawiają się na najlepszej. Zasięg wbudowanego odbiornika diversity z antenami z prodrone i vtx na pokładzie skrzydełka też eachine 800mw za 50zł więc na pewno tam tyle mw nie ma, ponad 2km, dalej nie wiem bo tracę zasięg w aparaturze i włącza się failsafe. Są to też bardzo wygodne kubełki, nie są ciężkie i np. po 40min latania w nich non stop nie czuje zmęczenia nie mam odcisków na twarzy, soczewka nie paruje mimo braku wentylatorka. Używam kamerek runcam, miedzy innymi runcam owl, split, swift 1 i 2, eagle 2 jakość obrazu naprawdę fajna, chcę jeszcze zrobić moda na dvr. Z czystym sumieniem mogę polecić te gogle, jeszcze nie miałem okazji sprawdzić godnego następcy więc dalej będę ich używał :)
ODPOWIEDZ