Dron F450 i pytania,

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Mateusz1988 »

AS ja sie nie denerwuje bo nie mam powodu.Nie lubie tego typu odzywek w moja strone i ataki przez osoby wszechwiedzace ktore tylko tak robia.
Poki co robie probne loty i nie chce byc zle.Moze to kwestia kalibracji kompasu. Przed zmiana softu na BETA mialem 128.110.20 a teraz w BETA mam 17.18.7 niby jedno i drugie w zakresie normy. Zrobilem kalibracje wedlug tego poradnika z forum. Jutro rano znowu go podniose zobaczymy co wtedy.Leca do mnie nowe silniki regle i APM w razie W. AUTOTUNE po wejsciu w ten tryb jest cisza. Szukam manuala do tego jak prawidlowo wykonac ale nic nie ma co by podpatrzec albo ja zle cos robie.

Edit - scalenie
Verid pisze:
Mateusz1988 pisze:Zamknij temat i po klopocie
Dalej nie wyjaśniłeś co ci zasugerowało że taki niby władczy ton robi na kimkolwiek wrażenie.
Mateusz1988 pisze:Takimi tekstami to sobie wiesz do kogo mozesz skakac.
Tak się składa że do kogo żywnie uznam za stosowne.
Mateusz1988 pisze: jak jestes taki madry trzeba bylo napisac "potrzeba to i to tak i tak mozna zrobic" ale nie po co.
Tak właśnie ci napisałem - popraw opis problemu to dasz innym szansę żeby ci pomóc ale rzeczywiście, po co ja to pisałem skoro i tak nie dotarło....

Nie badz taki do przodu tyle Ci powiem. pozdrawiam
[A ty naucz się edytować posty - na zdrowie ci wyjdzie]
Ostatnio zmieniony poniedziałek 14 maja 2018, 20:05 przez Mateusz1988, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: maxiiii »

Mateusz1988 pisze:czy korekta trymerami coś pomoże?
Tylko nie tykaj trymerów bo wszystko dopiero sp.......sz.
Jaki tryb lotu masz zakodowany pod poszczególnymi kropeczkami?
Awatar użytkownika
as1200
Posty: 230
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 23:27

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: as1200 »

Przed zmiana softu na BETA mialem 128.110.20 a teraz w BETA mam 17.18.7 niby jedno i drugie w zakresie normy.
Jak już to poderwij maszynę z wyłączonymi fiuczerami typu gps, baro i innymi wspomagaczami i ich nie włączaj.
Polataj tylko w trybie stabilizacji i zobacz czy dalej są problemy o których pisałeś.
Drony w moim hangarze: IFlight DC5 DJI, IFlight DC3 DJI, IFlight DC3, Purple 215, CineWhoop, Snapper 7
Filmoteka: http://www.youtube.com/user/as120000/videos
Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Mateusz1988 »

maxiiii pisze:
Mateusz1988 pisze:czy korekta trymerami coś pomoże?
Tylko nie tykaj trymerów bo wszystko dopiero sp.......sz.
Jaki tryb lotu masz zakodowany pod poszczególnymi kropeczkami?
1.Stabilize
2.AltHold
3.Loiter
4.RTL
5.RTl
Kanal 7 pstryczek mam AUTO TUNE.
W stabilize trymerami udalo mi sie go naprostowac i jest OK. Ogolnie w STABILIZE dziala ok tylko no w sumie teraz to caly czas dziala dobrze.Poczekam do jutra i bede wiedzial bo tak po dluzszym postoju wariowal.
To pierwsza maszyna z APM nigdy wczesniej ani w latadle ani w 1:10 tego nie mialem.
Start copterem wyglada tak:
1 aparatura ON
2 copter na polbruku
3 copter ON
4 czekam az niebieska dioda zacznie swiecic stalym swiatlem
5 odczekuje jeszcze chwile i start.

Czy punkt 4 i 5 moze wplynac na takie zle zachowanie maszyny jezeli nie odczekamy wystarczajaco dlugo?

Proba trybu AUTO TUNE byla na trybie LOITER i ALT Hold ale nie bylo reakcji ze strony coptera.Dron wisial zamurowany.

Jezeli dobrze rozkminilem to RTL mam ustawione na 11.2V przy 3S.

Edytuj posty

Verid, http://czerwonyobcas.pl/2013/02/14/ty-c ... czy-malej/ polecam przeczytanie tego co wstawilem. Ja zwroty kieruje z duzej literki do Ciebie..Jako Zielonemu wypadaloby troszke kultury chyba ze sie myle i Ciebie to nie obowiazuje.

Dzis dron lata prawdlowo i ciekaw jestem jak zachowa sie po poludniu. Moze ta zmiana MISSION pomogla i powrot do ustawien fabrycznych.
Czy smigla 10x4.5 do f450 przy silnikach E-maxx 2212 nie sa za duze?
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Verid »

Mateusz1988 pisze: Ja zwroty kieruje z duzej literki do Ciebie
A ja do ciebie nie. Jeżeli poczytasz forum to zauważysz że mało kto to robi i jakoś nikogo z tego powodu zadek nie swędzi. A jak "kolega" ma ochotę być tak na czasie z kulturą to proponuję zacząć od siebie i poszukać sobie co nieco na temat netykiety, szacunku wobec cudzego czasu i zachowania na forach, SZCZEGÓLNIE jeżeli chce się uzyskać pomoc.

BTW - kolejny post pod postem zostanie nagrodzony punktami karnymi zgodnie z regulaminem forum
Ten wredny...
Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Mateusz1988 »

Jak Tobie ulzy to nagradzaj:)milego dnia.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Verid »

Jak tobie się wydaje ze to komukolwiek ulgę przynosi to wizyta u specjalisty by się przydała.
Ten wredny...
Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Mateusz1988 »

Jezeli uwazasz ze jest taka potrzeba to prosze sie udac. Mi nie potrzeba. Prosilbym o odwalenie sie od mojej osoby.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Verid »

Mateusz1988 pisze:Mi nie potrzeba
Zdania są podzielone na ten temat.
Mateusz1988 pisze:Prosilbym o odwalenie sie od mojej osoby.
Zachowuj się byle jak ale się zachowuj to nie będziesz musiał znosić mojego towarzystwa.
Ten wredny...
Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Mateusz1988 »

Jezeli uwazasz ze zdania sa podzielone. Niech sie inni wypowiedza i nie badz ich adwokatem. Jezeli tobie moja osoba ci przeszkadza to usun konto daj bana co ci sie podoba. Nie mam zamiaru czytac twoich wypocin w moja strone i durnowatych tekscikow. Naprawde nie mam ochoty czytac tego co wypisujesz. Nie i teresuje mnie twoja osoba i prosilbym abys w noja strone sie pohamowal. Nie masz nic do powiedzenia na tenat to nie pisz. Nie chcesz pomoc nie pomagaj. Mam wiecej ciekawszych zajec niz spiny przez neta a jezeli naprawde masz cos do mnie badz odwazny powiedz mi to w twarz. Ja cie nie obrazam nie mma zamiaru tego robic. Moze pokazujesz tym sposoben swoje kompleksy nie wiem i mam to w 4 literach. Wiec z laski swojej ode mnie sie odp... Rdol albo ppwoedz mi w twarz a nie przez monitor.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Verid »

Po raz kolejny grzecznie proszę - przestań się wydurniać z kwiecistymi opisami co mogę lub co mam zrobić (lub ktokolwiek inny na forum) bo pierwszego jestem świadom bez twojej pomocy a drugie nie leży w zakresie twoich kompetencji. Twoje ochoty lub ich brak również nie są w granicy moich zainteresowań. To samo z resztą tyczy oglądania twojej facjaty. Nie wiem dlaczego każdej roszczeniowej gimbazie wydaje się że szczytem moich marzeń są podróże po Polsce celem powtórzenia im tego co mogą sobie przeczytać sami. Co "mam" do ciebie wyłuszczyłem już dawno i aż dziw bierze że jeszcze nie dotarło więc spróbuję jeszcze raz, możliwie krótko - albo się ogarniesz z zachowaniem do obowiązujących tu standardów albo będziesz punktowany. Mazgajstwo w stylu "czemu nikt nie odpowiada" i połączone z nim żałosne teorie spiskowe o tajemnicach NASA schowaj sobie w kredki czy gdzie ci pasuje i dla własnego dobra wbij sobie w czerep że im dokładniej opiszesz problem tym większe szanse masz na szybkie rozwiązanie. Doszło? Czy zaczynamy od początku?
Ten wredny...
Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Mateusz1988 »

Gimbaza..... Dobre. Juz dawno zrozumialem twoj przekaz ale nie pozwole soboe na odzywki tego typu co wlasnie piszesz. O moje konpetencje sie nie musisz martwic. Jeszcze jestem grzeczny. Ale moge nie byc. A internet nie jest anonimowy. Wiec skoncz z pajacowaniem i tekscikami o czerepie i innych.... Moze ty masz stycznosc z gimnazjum ja stety lub nie wyroslem dawno temu. Napisze ost raz (wymoderowano) sie. Wiem ze figo fago za ekranem jak wiekszosc hehe ginbazy. Swiat jest maly pamietaj ty nie ale ja moge sie szarpnac na wycieczke po Polsce. Wiec napisze do twojego rozumu po raz kolejny (wymoderowano) sie poki keszcze jestem grzeczny. Zegnam
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Verid »

Zrozumiałeś ale się nie zastosowałeś? Znaczy próbujesz być złośliwy czy nadąsany? :mrgreen:
Co do reszty - grzeczny od samego początku praktycznie nie byłeś a cwaniaczków od gróźb karalnych co to oni mi nie zrobią jak mnie znajdą (nie jest to takie trudne bo się nie ukrywam), ostrzegających o małym świecie to tu było na pęczki i jakoś żadnego nie dane mi było spotkać. Żaden też nie chciał pamiętać o tym że brak anonimowości działa w obie strony i próba zabawy w neandertala z maczugą (lub coś o podobnym poziomie emocjonalno-intelektualnym) skończy się tym że zaświadczenie o niekaralności będzie używał w charakterze papieru toaletowego.
Ten wredny...
Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Mateusz1988 »

Czy ja ci groze jakimis oprychami? Gdzie tak napisalem nigdzie... Chetnie jezeli nadal bedziesz sapal do mnie chetnie zglosze wyzszej instancji twoje obrazliwe teksty podteksty. Nie bede sie szczypal a kiedys byc moze sie spotkamy i wtedy zobaczyny czy jestes taki cwaniak jak na forum. Ja ci juz napisalem odpimpaj sie ode mnie. Nie pisz w moim kierunku. Bo ja zakonczylem temat dawno przynajmniej chxialem ale twoje odzywki na to nie pozwalaja by temat zostal zamkniety. Ja nie pozwole by mi pluto w twarz bo jestes adminem.... Wiec uwierzysz lub nie nie zycze sobie bys pil do mnie. Jezeli ty sie nie pohamujesz sprawa zostanie zgloszona. Proste. Ja tez sie nie ukrywam i zapraszam jezeli to dziala w obie strony. Jako czlowiek rozumny kilka postow wczesniej powinienes odczytac ze jest po temacie ale swoje 3gr dolozyles znowu. Ale to ja jestem ten glupi.... Naprawde nie mam ochoty bo mam sprawy wazniejsze niz dziecinada z toba ale jezeli naprawde sie nie odwalisz to trudno. Nie bede siedzial bezczynnie i nie bedziesz mi plul w twarz.
Dla mne temat jest zamkniety chyba ze znowu zaczniesz mi plus w twarz. Aczkolwiek uwazam ze jako modelarze powinnismy obaj o lonac i obaj normalnie rozmawiac. Czy ty tak uwazasz nie wiem. Ja swoje powiedzialem. Kazdy popelnia jakies bledy piszac posty ale tez mozna brac poprawke w normalnym jezyku a nie rzucac sie. Takze sprawa do przemyslenia. Ale jak pisalem nie pozowle aby ktos mnie obrazal. I to wyrazilem w swoich postach. Pozdrawiqm
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron F450 i pytania,

Post autor: Verid »

Nie jestem adminem tylko moderatorem. To dwie różne funkcje. Jeżeli przywołanie do porządku i obowiązujących tu zasad to dla ciebie spluniecie w twarz i obelga - no cóż, urocze na swój sposób podejście do życia choć śmiem twierdzić że niepraktyczne. Było się nie ciskać jak wesz na grzebieniu to byś teraz nie musiał pozować na udręczoną, opluwaną i obrażaną ofiarę. Chciałeś pokozaczyć a wyszło jak zwykle. Obietnice co to nie będzie jak się spotkamy, wyższe instancje, bla, bla, bla. Wysiliłbyś się choć na jakąś oryginalność a nie ciągle te same lingwistyczne wyskrobki rodem z niżu społecznego. Co do pozostałych "życzeń", "pozwoleń" (lub nie), poleceń i innych takich - odsyłam post wyżej, nie będę tego tu kopiował drugi raz.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ