Polskie Forum FPV
http://rc-fpv.pl/

Ustawianie silników centralnie w pionie
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=42&t=44069
Strona 1 z 1

Autor:  czeczenflo [ sobota 21 kwie 2018, 13:12 ]
Tytuł:  Ustawianie silników centralnie w pionie

Witam panowie serdecznie, może macie jakąś radę jak ustawić prawidłowo silniki w pion, nie moge dokłanie poustawiać. Wcześniej ustawiałem za pomocą poziomicy niestety, nie do końca ten pomysł udaje się być trafiony. Może macie jakieś tajne sposoby ? Pozdrawiam :)

Autor:  Tanner [ sobota 21 kwie 2018, 20:54 ]
Tytuł:  Re: Ustawianie silników centralnie w pionie

A dlaczego jest nie trafiony, w czym jest problem, że obstawiasz krzywy montaż silników? Ja ustawiałem zawsze na oko, z założonymi śmigłami, i ustawionymi tak, że prawie się stykają no i widać po nich czy jest prosto czy nie, tyle wystarczyło.

Autor:  czeczenflo [ sobota 21 kwie 2018, 22:27 ]
Tytuł:  Re: Ustawianie silników centralnie w pionie

Zawsze odchlenie mam rzędu 0,5 stopnia ale to raczej nie ma wpływu na bujanie modelem. Próbuję się zaczepić wszystkiego co możliwe bo przy lekkim wietrze bardzo giba się moje quadro. Nie wiem czy problem tkwi w śmigłach 17 calowych czy raczej po stronie kontrolera, no pomysłów brak :(

Autor:  credens [ niedziela 22 kwie 2018, 20:57 ]
Tytuł:  Re: Ustawianie silników centralnie w pionie

Sciągnij na telefon poziomice, najpierd ustaw całego koptera w poziomie przy pomocy telefonu, a później każda półkę pod silnik z osobna.

Autor:  czeczenflo [ niedziela 29 kwie 2018, 19:01 ]
Tytuł:  Re: Ustawianie silników centralnie w pionie

Obmyślilem nowy lepszy sposób na ustawianie silników, i ich łoż w centralnym położeniu. Bierzemy płaskownik ja wziąłem duraluminiowy, i wiercimy otwory pod mocowania śmigieł, jeśli mamy już wszystko gotowe to zakładamy nasz płaskownik na szeregowo umieszczone silniki, tj w moim quadro motor 1 i 4 i skręcamy to wszystko do kupy, po dokreceniu śrub mocujących loża do rurek mamy pewność ze silniki są ustawione równiutko :) takie drobne przemyślenia majówkowe. Pozdrawiam :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/