Syma x15w kilka pytań

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

maverick79
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2018, 22:51
Lokalizacja: Iława

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: maverick79 »

Ale chyba uzywka ? W tej cenie nie ma nowych. A to chyba bez kamery ale 1100? https://avifly.pl/pl/drony-profesjonaln ... s8QAvD_BwE
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: skazi »

A skąd miałby być nowy skoro już go dawno nie produkują?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: Adrián »

Oczywiście, że bez gopro, tylko z gimbalem jeśli jest w ofercie.
Ale to stary model i nie dostępny. Chyba, że znajdziesz jakimś fartem leżak magazynowy lub z wystawy. Ale nie łudził bym się.
Jak będziesz miał więcej, to możesz poszukać używanego sparka ale obowiązkowo trzecia mieć aparaturę.
Można latać tam gdzie ww ph2 nie może bez papierów ŚK.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: Verid »

maverick79 pisze:Ale chyba uzywka ?
A ty posty czytasz czy tylko obrazki oglądasz? Co ci napisałem 2 posty wcześniej?
Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale to co zalinkowałeś jest "niedostępne w magazynie" i tak będzie w praktycznie każdym sklepie jaki znajdziesz. Jak chłopaki słusznie zauważyli, tego modelu już nie robią i tak, wersja podstawowa (golas) jest bez kamery FPV i stabilizacji ale za to z GPS, magnetometrem i baro - wszystkim co potrzeba gdy się nie umie latać ale i tak chce się być w powietrzu.
Ten wredny...
maverick79
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2018, 22:51
Lokalizacja: Iława

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: maverick79 »

Ten zielony napis pod spodem widać nie na darmo sobie wstawiles. Rzeczywiście nie nie zwróciłem uwagi że nie jest już dawno dostępny a tak pozatym po co promujesz mi coś co dawno wyszło z produkcji i nie można tego dostać poza może uzywkami. Chcę coś kupić do 1000 może 1200 z aparatura podglądem GPS itp żeby można było jak dla mnie amatora tym polatac. W tej cenie znalazłem tylko b2w albo hubsan 501s. Chyba że jest coś lepszego? Piszę o nowych z uzywanych może ale nie jestem zanawca musiał bym jechać z kimś kto trochę lata i ma doświadczenie z tym związane.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: Adrián »

Bo Cie nie stać na nowy w tym budżecie, dlatego Ci proponuje. To jest najlepszy wybór w tej cenie.
Po za tym, ogarnij się..
Nie jesteśmy kelnerami, nie dostajemy za to napiwku, więc trochę szacunku.

Nic lepszego w tej cenie nie kupisz. A jak wolisz nówkę dużo gorszą, to już możesz wybierać cokolwiek ;-)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: Verid »

maverick79 pisze: po co promujesz mi coś co dawno wyszło z produkcji i nie można tego dostać poza może uzywkami.
Jak Adrian napisał - bo cię nie stać na nowy. Proponuję coś sprawdzonego co mimo upływu czasu nadal świetnie się spisuje w rękach osoby absolutnie bez doświadczenia i nie ma kłopotu z częściami zamiennymi. Jak absolutnie musisz się zachłysnąć zapachem nowości to sorry - albo kupisz sprzęt słabszy albo biegusiem do świnki skarbonki z błaganiem w oczach o dodatkowy budżet.
Ten wredny...
maverick79
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2018, 22:51
Lokalizacja: Iława

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: maverick79 »

Ok dzięki za pomoc. Do Adrian. Nie muszę się ogarniac to było proste pytanie tym bardzej dla kogoś kto trochę w tym siedzi. Tym tekstem obrazasz nie mnie ale ludzi wykonujacych swoją ciężka prace co do budżetu taki na początek założyłem a czy mnie stać czy nie to już moja prywatna sprawa.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: Adrián »

Jak zakładasz budżet 1k, to nie masz 2k, czy 3k, więc po co Ci podsuwać pomysły z wyższego pułapu? To chyba jasne i po to się pyta na początku ile kto ma do wydania.

Pisząc w założeniach, nie podałeś, że chcesz Nowy, wróżkami tutaj nie jesteśmy. Więc pretensje miej do siebie, że w tej cenie dostałeś tylko propozycje używki, bo do czegoś się to będzie jeszcze nadawało.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Syma x15w kilka pytań

Post autor: Verid »

Maverick przestań się mazgaić. Nikt tu nikogo nie obraża - tak jak zadałeś pytanie, w takim zakresie otrzymałeś odpowiedź zgodnie z najlepszą wiedzą i doświadczeniem a to że odpowiedź nie do końca pasuje do twoich marzeń to już nie nasza wina. Być może za jakiś czas wyjdzie wszystkomający sprzęt do 1kPLN nówka który będzie można z czystym sercem polecić ale póki co takie rzeczy to już nawet nie w Erze bo Erę kupiło T-mobile i cuda się skończyły. Też bym wolał wyłożyć "kafla" za zgrabny "kombajn" gotowy do lotu a nie zbierać 3,5kPLN na Mavica Air ale cóż.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ