Baterie do Bugs 3

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

grryf
Posty: 122
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2017, 18:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Baterie do Bugs 3

Post autor: grryf »

Może znajdź inne śmigła, podobnego rozmiaru, może większe wejdą, może ciut mniejsze ale jakościowo lepsze jak te 7042: https://www.undergroundfpv.com/products ... 0869683231
Testuj, baw się - bo o to w tym chodzi.

Ja bym nie inwestował dalej w rozwój bugsa, fajna zabawa, ale postawmy sobie najlepiej pewien limit.
Nie oczekuj że to będzie nie wiadomo jakie latadło :) Jeden niewinny crash może złamać ramię, wtedy następne 50zł i kupa roboty z przenoszeniem i instalowaniem od nowa.
krzyszo
Posty: 118
Rejestracja: piątek 17 lis 2017, 09:33
Lokalizacja: Jawor

Re: Baterie do Bugs 3

Post autor: krzyszo »

grryf pisze:Może znajdź inne śmigła, podobnego rozmiaru, może większe wejdą, może ciut mniejsze ale jakościowo lepsze jak te 7042: https://www.undergroundfpv.com/products ... 0869683231
Testuj, baw się - bo o to w tym chodzi.

Ja bym nie inwestował dalej w rozwój bugsa, fajna zabawa, ale postawmy sobie najlepiej pewien limit.
Nie oczekuj że to będzie nie wiadomo jakie latadło :) Jeden niewinny crash może złamać ramię, wtedy następne 50zł i kupa roboty z przenoszeniem i instalowaniem od nowa.
No zgadza się, ale zauważyłem że profesjonaliści na drukarkach 3D tworzą modele które posiadając dobrą konstrukcję a niewielką wagę są dobrymi modelami do ćwiczeń.
Nie zliczę ile gleb zaliczyłem bugsem, niewielka waga i spory potencjał lipo sprawia że do tej pory nawet spadając ze 100m nie połamałem nic.
A na vx210 już ramię poszło, a spadł może z 20-30 metrów.

Limit został ustanowiony, dlatego szukam alternatyw. jednorazowy zakup silników w kwocie 100 zł a oryginalnych śmigieł które pewnie i tak wykończę robi dla mnie róznicę.
Próbowałem zrobić z 3 lipoli 2s dwa 3s. HRB jakimś klejem posklejało cele - nie idzie tego ruszyć. Najgorsze że nie da się dokupić celi 2600 mah;/
Na youtube znajdziesz mnie pod
ChrisRC_FPV

Moje latadła; VX210, HEXA F550, 250stka HSKRC freestyle (realnie 240)
grryf
Posty: 122
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2017, 18:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Baterie do Bugs 3

Post autor: grryf »

Kiedys po obejrzeniu filmikow na youtube z latania bugsem na 3s probowalem to sprawdzic - regulatory rozgrzaly sie do "czerwonosci", trzeba by inne zalozyc.

Z wyzszym kv silnikow to obroty Ci sie poprawia, będzie zabawa, ale ciekawe czy bateria i esc wytrzymaja.

No i - wez jeden silnik na zapas :-D
PUDA D240 4S + OmniNXT F7 + Tekko32 35A + F40 III 2400KV
ODPOWIEDZ