Zestaw fpv do bugsa 3

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Greif
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 03 maja 2018, 01:30
Lokalizacja: Piotrowice k.Oświęcimia

Re: Zestaw fpv do bugsa 3

Post autor: Greif »

Szym3k pisze:Zwróć uwagę, że te droższe są "oryginalne" Eachine, te tańsze to jakieś klony. Widocznie jednak to nie jets to samo.
Po czym poznajesz oryginały?
Szym3k pisze:Poza tym nie kupuj PL (chyba, że Ci się bardzo śpieszy). Ye same gogle w chińskich sklepach są o 200 zł tańsze. Tylko trzeba czekać na przesyłkę.
Jak wiesz na pewno, że takie chcesz, to można, ale jak czytałeś wcześniej, nie byłem pewien, a nie chciałem mieć problemów ze zwrotem
grryf pisze:Oja, dodajemy siebie do znajomych! :-D
No pewnie :-), tylko griffina jeszcze brakuje do paki... Ciekawe, czy moderator zaś mi skasuje posta bez ostrzeżenia, bo się chyba uwziął na mnie. To już koledze nie można odpowiedzieć, bo od razu offtop?
Walkera Rodeo 110 i F210
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 12999
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zestaw fpv do bugsa 3

Post autor: Verid »

Greif pisze:Ciekawe, czy moderator zaś mi skasuje posta bez ostrzeżenia, bo się chyba uwziął na mnie.
Jak będziesz walił jednego pod drugim zamiast edytować to nie tylko skasuje ale jeszcze może dowiązać krawacik w ramach pkt.9 regulaminu forum :mrgreen:
Ten wredny...
Szym3k
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 04 lut 2018, 21:59

Re: Zestaw fpv do bugsa 3

Post autor: Szym3k »

Greif pisze:Po czym poznajesz oryginały?
Zauważ, że słowo oryginał napisałem w cudzysłowie, bo nie wiek które są klonem. Na tych droższych jest wielki napis Eachine, więc niby są firmowe, natomiast druga sprawa różnią się trochę anteną panelową.
Greif
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 03 maja 2018, 01:30
Lokalizacja: Piotrowice k.Oświęcimia

Re: Zestaw fpv do bugsa 3

Post autor: Greif »

Verid pisze:Jak będziesz walił jednego pod drugim zamiast edytować
No mówiłem, że się poprawię i nie walę... koledze po prostu odpowiedziałem, więc nie były dwa moje jeden pod drugim, no ale nic... zobaczymy...
Szym3k pisze:Zauważ, że słowo oryginał napisałem w cudzysłowie, bo nie wiek które są klonem. Na tych droższych jest wielki napis Eachine, więc niby są firmowe, natomiast druga sprawa różnią się trochę anteną panelową.
Nie nie, ja w dobrej wierze spytałem, myślałem że coś przeoczyłem w tych aukcjach, widziałem te napisy na antence, no ale uznałem, że to tylko antenka inna. W poprzednich goglach też na obrazku antenki były np. dłuższe a w rzeczywistości krótkie.
W każdym razie masz rację, chyba trzeba zwracać uwagę na napis eachine, no i wyższą kwotę... cóż, zostanę przy tych moich podróbkach... ;-)
Walkera Rodeo 110 i F210
ODPOWIEDZ