Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: Fajny717 »

Noo próbuje to reklamować. Wszystko opisane jako pro a w środku rama baterii z dwoma czujnikami zamiast czterema.. Jak przyjdzie mi to odesłać to nawet nie wiem jak.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: pawelsky »

Fajny717 pisze:Noo próbuje to reklamować. Wszystko opisane jako pro a w środku rama baterii z dwoma czujnikami zamiast czterema.. Jak przyjdzie mi to odesłać to nawet nie wiem jak.
W opisie aukcji nic nie ma o tylnych czujnikach, jest tylko mowa przednich czujnikach i ramie baterii. Zreszta cena sugerowalaby taki wlasnie zestaw...
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: Jagoda »

pawelsky pisze: W opisie aukcji nic nie ma o tylnych czujnikach, jest tylko mowa przednich czujnikach i ramie baterii. Zreszta cena sugerowalaby taki wlasnie zestaw...
Ale...
Please look carefully at the picture to see the actual parts you will receive.
Ja widzę cztery - 2 przód/2 tył.
No, chyba że w oczach mi się dwoi - późno jest a na dodatek oglądam "odmóżdżający" serial. :-D

Ps.
Fajny, co przejechało Twoje latadło, że aż ramę baterii roz...?
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: pawelsky »

Jagoda pisze:Ale...
Ale... opis i cena sa wystarczajaco podejrzane zeby sie dopytac przed zakupem...
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: Fajny717 »

Szczerze mówiąc nie wiem, kupiłem go od fotografa za niską cenę. Który kupił sobie nowy. Też myślałem że to advanced ale gość osobno sprzedaje pro osobno advanced. Advanced jest też tańszy. Nic sprawa na PayPal zdjęcia przesłane i czekam na kolejną odpowiedź.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: pawelsky »

Fajny717 pisze:Szczerze mówiąc nie wiem, kupiłem go od fotografa za niską cenę. Który kupił sobie nowy.
Sprzedawca o nazwie rc-parts4you z 6 tysiacami akucji na koncie nie wyglada na "fotografa ktory kupil sobie nowy" tylko na regularny sklep...
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: Jagoda »

pawelsky pisze:
Fajny717 pisze:Szczerze mówiąc nie wiem, kupiłem go od fotografa za niską cenę. Który kupił sobie nowy.
Sprzedawca o nazwie rc-parts4you z 6 tysiacami akucji na koncie nie wyglada na "fotografa ktory kupil sobie nowy" tylko na regularny sklep...
Chyba odpowiedź Fajnego dotyczyła mojego pytania co stało się z latadłem, że musi kupić aż ramę baterii.
A części kupował właśnie od rc-parts4you.
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: pawelsky »

Jagoda pisze:Chyba odpowiedź Fajnego dotyczyła mojego pytania co stało się z latadłem, że musi kupić aż ramę baterii.
Mozliwe, tak czy siak opis jest na tyle niejednoznaczny ze kupowanie bez upewnienia sie czego tak naprawde sprzedaz dotyczy bylo malo roztropne...
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: Fajny717 »

Jagoda pisze:
pawelsky pisze:
Fajny717 pisze:Szczerze mówiąc nie wiem, kupiłem go od fotografa za niską cenę. Który kupił sobie nowy.
Sprzedawca o nazwie rc-parts4you z 6 tysiacami akucji na koncie nie wyglada na "fotografa ktory kupil sobie nowy" tylko na regularny sklep...
Chyba odpowiedź Fajnego dotyczyła mojego pytania co stało się z latadłem, że musi kupić aż ramę baterii.
A części kupował właśnie od rc-parts4you.
W sumie to nie wiem co się z nim dokładnie stało kupiłem go za groszę od fotografa który w coś uderzył. Urwane było całe prawe ramię wraz z kamerą vps, oraz kamera na płytce esc. O dziwo kamera główna nie uległa żadnemu uszkodzeniu poza popekaną obudową mocującą do phantoma. Zakupiłem tego drona gdyż na samej kamerze mógłby mi się zwrócić. Nowa około 3500zł. Jak tylko przyszły te resztki na dzień dobry ją sprawdziłem. Całość z częściami wyszła mnie 2850zl. To chyba się opłacało? Model lata bez porównania do p3p. W pomieszczeniu obracasz nim do około bez GPS a on nawet nie pływa.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: pawelsky »

Fajny717 pisze: To chyba się opłacało? Model lata bez porównania do p3p. W pomieszczeniu obracasz nim do około bez GPS a on nawet nie pływa.
Jesli to czy plywa w pomieszczeniu czy nie jest dla ciebie wyznacznikiem oplacalnosci to zdecydowanie sie nie oplacalo.

Pomijam juz fakt ze najpierw kupujesz a potem myslisz i wylewasz zale w paru watkach na forum.
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: Fajny717 »

Odpowiedziałem tylko na pytanie: "co się stało z dronem" Podałem tylko jedną pozytywną cechę. Jest ich znaczenie więcej. Ale temat nie tego dotyczył. Chciałem jak najtaniej i się udało. 2850zl za p4pro to bardzo dobra cena. Jedni wolą coś samemu poskładać, naprawić i zaoszczędzić. A drudzy wolą nowe za 2x tyle. Ale jest jedno ale: nie każdego stać.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: pawelsky »

Fajny717 pisze:Podałem tylko jedną pozytywną cechę.
Najmniej istotna, wiec jesli pozostale sa rownie nieistotne to jak wyzej. Jedyna przewaga p4p jest kamera. Wszystko inne to nieistotne duperele.
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: Fajny717 »

pawelsky pisze:
Fajny717 pisze:Podałem tylko jedną pozytywną cechę.
Najmniej istotna, wiec jesli pozostale sa rownie nieistotne to jak wyzej. Jedyna przewaga p4p jest kamera. Wszystko inne to nieistotne duperele.
Widzę że nie masz zielonego pojęcia jak zachowuje się ten model skoro twierdzisz że tylko kamera jest lepsza. Będziesz nagrywał film reklama po hali w jakiejś firmie to wtedy to docenisz. Ale jak pisałem wyżej temat tego nie dotyczy a nadal tworzysz sytułacje do niepotrzebnych nieporozumień.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co się stanie z paczką gdy nie zapłacę cła albo VAT?

Post autor: pawelsky »

Fajny717 pisze:Widzę że nie masz zielonego pojęcia jak zachowuje się ten model skoro twierdzisz że tylko kamera jest lepsza. Będziesz nagrywał film reklama po hali w jakiejś firmie to wtedy to docenisz.
:roll:
ODPOWIEDZ