Zanim...
Zanim...

Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest niedziela 22 kwie 2018, 19:09

Strefa czasowa UTC+1godz.

Regulamin forum

Kliknij, aby zapoznać się z regulaminem

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość

A co powiecie o ładowarce która jeden z forumowiczów prezentował na YT:
https://m.youtube.com/watch?v=jj3XClcWHtE

Ciekawi mnie opcja cyfrowego zasilacza...
Alternatywą jest charsoon animatter 300w/20A.
Pierwszego można mieć za około 42$ zaś drugi około 54$

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Witajcie ponownie.
Poczytałem trochę o ładowarkach Imax B6. Chyba jednak decydował bym się na oryginalną Skyrc. Jednak mam wątpliwości. Ta w Hobbyking jednak trochę różni się od tej w polskim sklepie. Chodzi o sam znaczek Skyrc. Co o tym sądzicie?

https://hobbyking.com/en_us/imax-b6-50w ... nuine.html

https://sklep.skyrc.pl/pl/p/Oryginalna- ... -iMAX-B6/1

Oryginał będzie miał hologram jak ta z polskiego sklepu. Co przyślą z HK to nie wiadomo. Na allelole też sprzedają "oryginały" bez naklejki.

W HK mają właśnie dwie pozycje z tymi ładowarkami. Jedna jest oznaczona jako oryginalna - link do tej podałem, druga jako "copy" i jest tańsza (nawet sporo). Zastanowiło mnie tylko to, że na tej oryginalnej nie ma logo Skyrc, tak jak na tej w polskim sklepie.
Rozumiem, że to loteria?

Szym3k pisze:
W HK mają właśnie dwie pozycje z tymi ładowarkami. Jedna jest oznaczona jako oryginalna - link do tej podałem, druga jako "copy" i jest tańsza (nawet sporo). Zastanowiło mnie tylko to, że na tej oryginalnej nie ma logo Skyrc, tak jak na tej w polskim sklepie.
Rozumiem, że to loteria?

pewnie ze loteria,paczka moze byc nawet pusta :-/

a tak na powaznie-dostaniesz to za co zaplacisz,jezel oryginal ,bedzie z napisem Skyrc i hologram od spodu
plac tylko przez PP i mozesz spac spokojnie.

No właśnie na oryginalnej ładowarce z mojego linku (HK) niema loga Skyrc, jest tylko jedno zdjęcie i spodu z hologramem niewidać. Dlatego się zastanawiam.

Szym3k pisze:
No właśnie na oryginalnej ładowarce z mojego linku (HK) niema loga Skyrc, jest tylko jedno zdjęcie i spodu z hologramem niewidać. Dlatego się zastanawiam.

Na hologramie jest zdrapka i na stronie SKYRC można sprawdzić autentyczność ładowarki . Gdyby coś się nie zgadzało zawsze można złożyć reklamację . Oryginalna SKYRC powinna mieć naklejony hologram na spodniej obudowie ładowarki i wewnątrz na płytce elektroniki . Ja swoją kupiłem w Bg .

samolot Spitfire (spalinowy)
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
helik FX067c vel KIng4
copter Aosenma CG035
copter V666N
copter FQ 777 -124
cybird Bird2

Adrián pisze:
kkwiatuszek89 pisze:
Wybiorę cx-20

Zły wybór.

Lepiej poszukaj dji p2, w dobrym stanie używkę, znajdziesz na allegro/olx od 800-1000zł z gimbalem zenmuse do gp3.
Ostatnio była aukcja, miałem już zamówić znajomemu, ale tylko odbiór w stolicy, poszedł za ok 800zł z Dużym zestawem z fpv i monitorem.
Ceny baaardzo spadły.
Tak samo jak na p3 A/P, można już znaleźć w granicach 1500-1800zł

cx20 to już stary model, do tego chcesz kupić gimbal, na prawdę nie warto.
Ale Twoje $, Twoja sprawa ;-)

editt
Pierwsza z brzegu http://allegro.pl/dji-phantom-2-v2-gimb ... ml#thumb/8

Ale jak Cie interesuję, poszukaj, może będzie jeszcze lepsza i tańsza.

Kupiłem Phantom-a 2 V2 z gimbalem zenmuse h4-3d, dolożoną telemetrią i nadajnikiem fpv 5.8GHz za 750zl z przesyłką. Bateria ma 87 ładowań więc pewnie zaraz będzie zgon...

Awatar użytkownika

Jak kupiłeś w dobrym stanie, to dobry wybór.

To poszukaj na hk baterii z poradnika Verida, są teraz wyprzedaże w hk, może i akurat na nią też. Będziesz miał na zapas. Bo prędzej czy później się wykończy.
Chyba, że ktoś sprzedaje stara baterie, to zrobisz sobie drugą.

Na HK jest ale tylko 3 cele a nie 6... A ten breloczek przy aparaturze co to jest?

IMG_20180324_180933.jpg
IMG_20180324_180933.jpg [ 129.17 KiB | Przeglądany 198 razy ]

Wiem, że już nudny jestem z tymi ładowarkami, ale zacząłem sobie porównywać opakowania i same ładowarki (Imax B6) i wydaje mi się, że HK też nie sprzedaje ładowarki produkcji SkyRC. Taka powinna mieć nie tylko hologram, ale i na samej ładowarce i pudełku logo producenta. A na HK tego nie ma. Kupował ktoś u nich tą Imax B6 i może potwierdzić jej oryginalność?

Kup isdt sc 608. Zakochasz się.

Szym3k pisze:
Wiem, że już nudny jestem z tymi ładowarkami, ale zacząłem sobie porównywać opakowania i same ładowarki (Imax B6) i wydaje mi się, że HK też nie sprzedaje ładowarki produkcji SkyRC. Taka powinna mieć nie tylko hologram, ale i na samej ładowarce i pudełku logo producenta. A na HK tego nie ma. Kupował ktoś u nich tą Imax B6 i może potwierdzić jej oryginalność?

wez pod uwage ze zdjecia z HK to czesto mylace,jak pisalem -otrzymasz za co zaplacisz ,jezeli nie- reklamujesz
zreszta ta ladowarka jest nie dostepna z HK obecnie (wysprzedana) wiec nie ma problemu.

Jest dostępna, ale w europejskimmagazynie. https://hobbyking.com/en_us/imax-b6-50w ... nuine.html
Zastanawia mnie to, że nigdzie nie ma napisane, że jest to Skyrc - tylko, że jest oryginalna. Co by to nie znaczyło. Zobaczcie też, ze na filmach zamieszczonych na HK - są różne opakowania i ładowarki. Obie niby oryginalne, ale w jednym przypadku jest na nich logo Skyrc, na drugiej nie. Obie mają hologramy.

Szym3k pisze:
Jest dostępna, ale w europejskimmagazynie. https://hobbyking.com/en_us/imax-b6-50w ... nuine.html
Zastanawia mnie to, że nigdzie nie ma napisane, że jest to Skyrc - tylko, że jest oryginalna. Co by to nie znaczyło. Zobaczcie też, ze na filmach zamieszczonych na HK - są różne opakowania i ładowarki. Obie niby oryginalne, ale w jednym przypadku jest na nich logo Skyrc, na drugiej nie. Obie mają hologramy.

ile razy zadasz to samo pytanie?
za te dwadziescia kilka dolarow to co oczekujesz ?,mialem kiedys oryginal ,jak zaczynalem przygode z lipolami,zepsul sie po kilku tygodniach a kopia mi funkcjonuje do dzis

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.