Dron dla żółtodzioba.

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

darekbobas
Posty: 2
Rejestracja: sobota 26 gru 2015, 10:13

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: darekbobas »

A co powiecie o ładowarce która jeden z forumowiczów prezentował na YT:
https://m.youtube.com/watch?v=jj3XClcWHtE

Ciekawi mnie opcja cyfrowego zasilacza...
Alternatywą jest charsoon animatter 300w/20A.
Pierwszego można mieć za około 42$ zaś drugi około 54$


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Szym3k
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 04 lut 2018, 21:59

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Szym3k »

Witajcie ponownie.
Poczytałem trochę o ładowarkach Imax B6. Chyba jednak decydował bym się na oryginalną Skyrc. Jednak mam wątpliwości. Ta w Hobbyking jednak trochę różni się od tej w polskim sklepie. Chodzi o sam znaczek Skyrc. Co o tym sądzicie?

https://hobbyking.com/en_us/imax-b6-50w ... nuine.html

https://sklep.skyrc.pl/pl/p/Oryginalna- ... -iMAX-B6/1
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Diabolique »

Oryginał będzie miał hologram jak ta z polskiego sklepu. Co przyślą z HK to nie wiadomo. Na allelole też sprzedają "oryginały" bez naklejki.
Szym3k
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 04 lut 2018, 21:59

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Szym3k »

W HK mają właśnie dwie pozycje z tymi ładowarkami. Jedna jest oznaczona jako oryginalna - link do tej podałem, druga jako "copy" i jest tańsza (nawet sporo). Zastanowiło mnie tylko to, że na tej oryginalnej nie ma logo Skyrc, tak jak na tej w polskim sklepie.
Rozumiem, że to loteria?
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Z.W15 »

Szym3k pisze:W HK mają właśnie dwie pozycje z tymi ładowarkami. Jedna jest oznaczona jako oryginalna - link do tej podałem, druga jako "copy" i jest tańsza (nawet sporo). Zastanowiło mnie tylko to, że na tej oryginalnej nie ma logo Skyrc, tak jak na tej w polskim sklepie.
Rozumiem, że to loteria?

pewnie ze loteria,paczka moze byc nawet pusta :-/

a tak na powaznie-dostaniesz to za co zaplacisz,jezel oryginal ,bedzie z napisem Skyrc i hologram od spodu
plac tylko przez PP i mozesz spac spokojnie.
Szym3k
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 04 lut 2018, 21:59

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Szym3k »

No właśnie na oryginalnej ładowarce z mojego linku (HK) niema loga Skyrc, jest tylko jedno zdjęcie i spodu z hologramem niewidać. Dlatego się zastanawiam.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: hornet2 »

Szym3k pisze:No właśnie na oryginalnej ładowarce z mojego linku (HK) niema loga Skyrc, jest tylko jedno zdjęcie i spodu z hologramem niewidać. Dlatego się zastanawiam.
Na hologramie jest zdrapka i na stronie SKYRC można sprawdzić autentyczność ładowarki . Gdyby coś się nie zgadzało zawsze można złożyć reklamację . Oryginalna SKYRC powinna mieć naklejony hologram na spodniej obudowie ładowarki i wewnątrz na płytce elektroniki . Ja swoją kupiłem w Bg .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
kkwiatuszek89
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 19 mar 2018, 06:35
Lokalizacja: Olkusz

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: kkwiatuszek89 »

Adrián pisze:
kkwiatuszek89 pisze:Wybiorę cx-20
Zły wybór.

Lepiej poszukaj dji p2, w dobrym stanie używkę, znajdziesz na allegro/olx od 800-1000zł z gimbalem zenmuse do gp3.
Ostatnio była aukcja, miałem już zamówić znajomemu, ale tylko odbiór w stolicy, poszedł za ok 800zł z Dużym zestawem z fpv i monitorem.
Ceny baaardzo spadły.
Tak samo jak na p3 A/P, można już znaleźć w granicach 1500-1800zł

cx20 to już stary model, do tego chcesz kupić gimbal, na prawdę nie warto.
Ale Twoje $, Twoja sprawa ;-)


editt
Pierwsza z brzegu http://allegro.pl/dji-phantom-2-v2-gimb ... ml#thumb/8

Ale jak Cie interesuję, poszukaj, może będzie jeszcze lepsza i tańsza.
Kupiłem Phantom-a 2 V2 z gimbalem zenmuse h4-3d, dolożoną telemetrią i nadajnikiem fpv 5.8GHz za 750zl z przesyłką. Bateria ma 87 ładowań więc pewnie zaraz będzie zgon...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Adrián »

Jak kupiłeś w dobrym stanie, to dobry wybór.

To poszukaj na hk baterii z poradnika Verida, są teraz wyprzedaże w hk, może i akurat na nią też. Będziesz miał na zapas. Bo prędzej czy później się wykończy.
Chyba, że ktoś sprzedaje stara baterie, to zrobisz sobie drugą.
kkwiatuszek89
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 19 mar 2018, 06:35
Lokalizacja: Olkusz

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: kkwiatuszek89 »

Na HK jest ale tylko 3 cele a nie 6... A ten breloczek przy aparaturze co to jest?
Załączniki
IMG_20180324_180933.jpg
IMG_20180324_180933.jpg (129.17 KiB) Przejrzano 1887 razy
Szym3k
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 04 lut 2018, 21:59

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Szym3k »

Wiem, że już nudny jestem z tymi ładowarkami, ale zacząłem sobie porównywać opakowania i same ładowarki (Imax B6) i wydaje mi się, że HK też nie sprzedaje ładowarki produkcji SkyRC. Taka powinna mieć nie tylko hologram, ale i na samej ładowarce i pudełku logo producenta. A na HK tego nie ma. Kupował ktoś u nich tą Imax B6 i może potwierdzić jej oryginalność?
grryf
Posty: 122
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2017, 18:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: grryf »

Kup isdt sc 608. Zakochasz się.
PUDA D240 4S + OmniNXT F7 + Tekko32 35A + F40 III 2400KV
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Z.W15 »

Szym3k pisze:Wiem, że już nudny jestem z tymi ładowarkami, ale zacząłem sobie porównywać opakowania i same ładowarki (Imax B6) i wydaje mi się, że HK też nie sprzedaje ładowarki produkcji SkyRC. Taka powinna mieć nie tylko hologram, ale i na samej ładowarce i pudełku logo producenta. A na HK tego nie ma. Kupował ktoś u nich tą Imax B6 i może potwierdzić jej oryginalność?

wez pod uwage ze zdjecia z HK to czesto mylace,jak pisalem -otrzymasz za co zaplacisz ,jezeli nie- reklamujesz
zreszta ta ladowarka jest nie dostepna z HK obecnie (wysprzedana) wiec nie ma problemu.
Szym3k
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 04 lut 2018, 21:59

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Szym3k »

Jest dostępna, ale w europejskimmagazynie. https://hobbyking.com/en_us/imax-b6-50w ... nuine.html
Zastanawia mnie to, że nigdzie nie ma napisane, że jest to Skyrc - tylko, że jest oryginalna. Co by to nie znaczyło. Zobaczcie też, ze na filmach zamieszczonych na HK - są różne opakowania i ładowarki. Obie niby oryginalne, ale w jednym przypadku jest na nich logo Skyrc, na drugiej nie. Obie mają hologramy.
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Dron dla żółtodzioba.

Post autor: Z.W15 »

Szym3k pisze:Jest dostępna, ale w europejskimmagazynie. https://hobbyking.com/en_us/imax-b6-50w ... nuine.html
Zastanawia mnie to, że nigdzie nie ma napisane, że jest to Skyrc - tylko, że jest oryginalna. Co by to nie znaczyło. Zobaczcie też, ze na filmach zamieszczonych na HK - są różne opakowania i ładowarki. Obie niby oryginalne, ale w jednym przypadku jest na nich logo Skyrc, na drugiej nie. Obie mają hologramy.

ile razy zadasz to samo pytanie?
za te dwadziescia kilka dolarow to co oczekujesz ?,mialem kiedys oryginal ,jak zaczynalem przygode z lipolami,zepsul sie po kilku tygodniach a kopia mi funkcjonuje do dzis
ODPOWIEDZ