Dron do 1000 zł

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

dragonfly24
Posty: 204
Rejestracja: środa 02 mar 2016, 13:40

Re: Dron do 1000 zł

Post autor: dragonfly24 »

Nie napisałem, że gotowce racery nie występują. Dałem tylko przykład.
Obecne drony: Spark Fly More Combo, Mavic Air Fly More Combo, BAT-100, Parror AR. Drone 2.0, Rayline R8, Syma X5HC, Parrot Airborne Cargo Mars
Byłe drony: Cheerson CX-20, Bebop 1, Bebop 2 + Skycontroller 1, Skycontroller 2, 250-ka DIY, Eachine XQ90
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron do 1000 zł

Post autor: Verid »

Napisałeś "racery czy inne customowe modele" co jednoznacznie wskazuje że zaklasyfikowałeś racery do DIY razem z innymi, samodzielnie składanymi ale nie będącymi racerami i nie był to przykład tylko gdybanie. Błędne z resztą.
Ten wredny...
dragonfly24
Posty: 204
Rejestracja: środa 02 mar 2016, 13:40

Re: Dron do 1000 zł

Post autor: dragonfly24 »

Słowem "inne" miałem na myśli inne modele customowe niż racery (nie sklasyfikowane jako racery), co nie wyklucza przynależenie racerów też do grupy modeli RTF. Ale ta dyskusja nie ma sensu i mam wrażenie, że jestem w coś wciągany jak inni użytkownicy, na których jest wyładowywana frustracja.
Ostatnio zmieniony środa 14 lut 2018, 16:53 przez dragonfly24, łącznie zmieniany 1 raz.
Obecne drony: Spark Fly More Combo, Mavic Air Fly More Combo, BAT-100, Parror AR. Drone 2.0, Rayline R8, Syma X5HC, Parrot Airborne Cargo Mars
Byłe drony: Cheerson CX-20, Bebop 1, Bebop 2 + Skycontroller 1, Skycontroller 2, 250-ka DIY, Eachine XQ90
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron do 1000 zł

Post autor: Verid »

Serio? Będziesz teraz coś bredził o wyładowywaniu frustracji? To jest tak stara śpiewka że wisi dychę Mojżeszowi więc się nie ośmieszaj.
To forum nie parlament, twoja sekretarka nie będzie wyjaśniać "co autor miał na myśli" za każdym razem jak walniesz farmazona.
Wyrażaj się precyzyjnie to nie będziesz musiał doświadczać "wyładowań frustracyjnych" a nie chrzanisz od rzeczy a potem "miałem na myśli" bo jak ktoś nowy przypadkiem posłucha takich "rewelacji" to on pójdzie w koszty, nie ty.
Oczywiście, dyskusja nie ma sensu i bardzo się dziwię że w ogóle ją podjąłeś zamiast po prostu przyjąć zwróconą uwagę.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ