parrot disco FPV vs Karusz

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Zobaczymy. Niestety zweryfikowanie karty w Paypal trochę trwa, jeśli jest to walutowa, z pare dni się czeka na ten kod potwierdzający na wyciągu, no to czekam. Natomiast nie spodziewałem się ze PayPal to aż tak duża gwarancja. Trochę się naczytałem o tym sklepie Tomtop pózniej, ze różnie to bywa. Z tymi z którymi mialem doświadczenie nie mialem żadnych problemów, ale najdroższe co kupowałem to odkurzacz. I to przez PayPal po niekoniecznie aż tak korzystnym kursie. Poczekamy zobaczymy albo oczywiście mogę anulować i czekać na zwrot kasy. Lepiej pewnie wstrzymać sie do poniedziałku. PayPal to wiem juz ze bat na Chińczyków a bez tego to nie wiem. Wiec lepsze pewnie pić melisę niż w tej chwili anulować, czekać na zwrot kasy i pózniej zamówić Paypalem. Jak cos pozostaje jeszcze chargeback z banku.
Ostatnio zmieniony sobota 10 lut 2018, 18:35 przez karusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Diabolique »

Ja w tomtopie nawet z paypalem bym nie zamówił. Więc Cię podziwiam, bo to moim zdaniem szaleństwo nie mając ochrony PP. Nawet rzeczy za dolara idą u mnie przez paypal. Nikt, nie mówi, że sie to nie uda, bo chyba nikt nie próbował.
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Dobra dobra, próbował bo czytałem na tym forum ze niejedna osoba.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: pawelsky »

Diabolique pisze:Ja w tomtopie nawet z paypalem bym nie zamówił. Więc Cię podziwiam, bo to moim zdaniem szaleństwo nie mając ochrony PP. Nawet rzeczy za dolara idą u mnie przez paypal. Nikt, nie mówi, że sie to nie uda, bo chyba nikt nie próbował.
Nie opowiadaj bzdur, mnostwo ludzi tu kupilo bez problemow sprzet na TomTopie (ze mna wlacznie).
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Diabolique »

pawelsky pisze:
Diabolique pisze:Ja w tomtopie nawet z paypalem bym nie zamówił. Więc Cię podziwiam, bo to moim zdaniem szaleństwo nie mając ochrony PP. Nawet rzeczy za dolara idą u mnie przez paypal. Nikt, nie mówi, że sie to nie uda, bo chyba nikt nie próbował.
Nie opowiadaj bzdur, mnostwo ludzi tu kupilo bez problemow sprzet na TomTopie (ze mna wlacznie).
Ja mogę powiedzieć to samo o GB, BG, Ali. A są ludzie, którzy mieli z tymi sklepami poważne problemy i unikają np takiego GB. O LightInTheBox jedyne pozytywy przeczytałem w tym temacie. Tyle z offtopa.
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Łamie się tylko czy teraz nie anulować , nie zaczekać na zwrot kasy zanim wysłali i nie zamówić jeszcze raz ale płacąc Paypalem a nie kartą. Chociaż chargeback tez może jakoś chroni
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: rika2017 »

Nie dygaj tomtop jest ok.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Jagoda »

pawelsky pisze: sprzet na TomTopie (ze mna wlacznie).
Kupowałeś rzez PayPal czy tak sobie z konta,karty?
Pozdrawiam. :), :)
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Ja kupowałem płacąc dolarową kartą z Alior Bank Kantor Walutowy, do Paypala jeszcze sie ona nie dodała jako potwierdzona wiec nie moglem inaczje, mimo przeczytania tamtych uwag (skądinąd trochę sie zmieniła szata graficzna i tamten link do Paypala troche przestarzały)
Przy komentarzu do aukcji jest napisane:
12MP 4K Camera / 3-Axis Gimbal / Obstacle Avoidance / Panoramas / we will pay tariffs in advance when the ship to The European Union Countries and UK, But Need 7-15 days delivery / we will dispatch the proper plug according to your address. CIekawe o co im chodzi z we will pay tariffs in advance
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Adrián »

Diabolique pisze:Ja w tomtopie nawet z paypalem bym nie zamówił. Więc Cię podziwiam, bo to moim zdaniem szaleństwo nie mając ochrony PP. Nawet rzeczy za dolara idą u mnie przez paypal. Nikt, nie mówi, że sie to nie uda, bo chyba nikt nie próbował.
Co takiego zamówiłeś, że nie przyszło?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: pawelsky »

Diabolique pisze:Ja mogę powiedzieć to samo o GB, BG, Ali. A są ludzie, którzy mieli z tymi sklepami poważne problemy i unikają np takiego GB.
GB jest znany z nierzetelnosci i nalezy go unikac, pozostale sklepy nie odbiegaja w zaden sposob od zakupow np. na Allegro czy w sklepach online w Polsce (tu rowniez zdarzaja sie problemy), wiec nie demonizuj.
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Diabolique »

Nie unikam GB, nie miałem z tym sklepem żadnych problemów i nie zamierzam go unikać. Minął grubo termin po jakim miałem dostać przesyłkę, założyłem ticket, wysłali ponownie. Ostatecznie dostałem spóźnioną przesyłkę i kolejną z ticketa. Groszowe sprawy, ale jednak. Jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: pawelsky »

Diabolique pisze:Nie unikam GB, nie miałem z tym sklepem żadnych problemów i nie zamierzam go unikać.
Nikt Cie zmuszac nie bedzie, ale na tym forum po dobrych poczatkach Gearbest najlepszej opinii sobie nie zrobil, stad przestroga.
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Diabolique »

pawelsky pisze:
Diabolique pisze:Nie unikam GB, nie miałem z tym sklepem żadnych problemów i nie zamierzam go unikać.
Nikt Cie zmuszac nie bedzie, ale na tym forum po dobrych poczatkach Gearbest najlepszej opinii sobie nie zrobil, stad przestroga.
Wiem, czytałem. Na zagranicznych forach opinie bywają podobne.
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

[MOD] Poczytaj regulamin żeby nie było przykrych niespodzianek.
A co do Tomtopa to na razie cashback sie odezwal ze oddadza mi przez giving assistant
ODPOWIEDZ