CC3D flashowany na BF 3.1.7 brak rekcji na aparature

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

czars
Posty: 23
Rejestracja: piątek 20 paź 2017, 06:37
Lokalizacja: Wrocław

CC3D flashowany na BF 3.1.7 brak rekcji na aparature

Post autor: czars »

Jak w temacie Mam takie coś jak CC3D w eachine racerze niedlugo zmiana ale poki co flashowalem to z GCS open pilot na bf 3.1.7bin przy pomocy st 32VPC otworzylem w BF i CF także jest ok tyle tyko że nie ma reakcji na aparaturę mogę uzbroić zmienić tryb lotu natomiast nie ma reakcji na drążek ''gazu'' WTF nie wiem o co chodzi nie mogę też ruszyć silników z poziomu BF nie ma rekcji na suwaki. Jak uzbroje silniki to czasami niekontrolowanie zalacza się czasami 1 czasami 4 i chodzą jakby przy roznych wartosciach, zero reakcji na ''gaz'' gdzieś mi mignęło że trzeba kanały poprzestawiać ale o co chodzi to nie wiem a no i jest chyba inny rozkład silników w sensie kolejnosci w OP i BF ale utknalem i nie wiem jak do tego podejsc niedlugo zmieniam na inny ale chodzi o zasady zeby rozwiazac problem i czegos sie nauczyc.
Edzioslaw
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 10 paź 2017, 07:53
Lokalizacja: Środa WLKP

Re: CC3D flashowany na BF 3.1.7 brak rekcji na aparature

Post autor: Edzioslaw »

Miałem te same problemy, co do kolejności silników najłatwiej zmienić układ z proponowanych, lub przelutować esc pod odpowiednie wyjścia. Z opcji wygodniejszych dla trudniejszych jest jeszcze podmiana wyjsc w systemie zamieniajac silniki miejscami ( w wierszu komend pod komendą "resource" - wiecej poradników w internecie.

A co do reakcji na suwaki, podłączyłeś baterie ? bez niej silniki nie ruszą
czars
Posty: 23
Rejestracja: piątek 20 paź 2017, 06:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: CC3D flashowany na BF 3.1.7 brak rekcji na aparature

Post autor: czars »

Kolejnosc silnikow to jest kwestia krotkiej rozkminy ale dlaczego copter nie reaguje na aparature. Zrobilem flash ns inny bf i jest reakcja w programir bf ale silniki ani drgna. Nie wiem czy to kwestia jakiegos bledu przy konf czy soft nie podchodzi przy flashu z poziomu open pilota. Wyczytalem ze cf do wersji 1.10 git a pozniej to juz tylko z ftdi pojdzie.ktos cos?
Docent
Posty: 210
Rejestracja: piątek 03 mar 2017, 19:04
Lokalizacja: Bytom

Re: CC3D flashowany na BF 3.1.7 brak rekcji na aparature

Post autor: Docent »

Czy uzbroiłeś silniki?
Pozdrawiam Krzysiek
---------------------------------------------------------------
QAV-250, Martian II, GEPRC-AX215, QAV-R 220, ARMATTAN CHAMELEON, T-Rex 500
Zapraszam na bloga
ODPOWIEDZ