Walkera qr y100

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

paf1974
Posty: 3
Rejestracja: środa 16 sie 2017, 22:50
Lokalizacja: mazowsze

Walkera qr y100

Post autor: paf1974 »

Witam, dziewczyny i chłopaki ;-)
Mam takiego kaca moralnego, że dałem sie wysterowac marketingowo powiedzmy..... Kupiłem drona Walkera QR Y100 z nadzieją, że na początek można wielu rzeczy sie nauczyć i potrenowac. Pierwsze rozczarowanie, to brak możliwosci instalacji na tel. aplikacji do sterowania tym dronem. Producent zaleca apkę ktora nie instaluje sie ze strony wujka googla....producent nie zapewnia na swojej stronie wsparcia dla tego modelu....chyba to wszystko jest przereklamowane? ..... macie jakies doświadczenia z tym modelem?
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Walkera qr y100

Post autor: rika2017 »

paf1974 pisze:Witam, dziewczyny i chłopaki ;-)
Mam takiego kaca moralnego, że dałem sie wysterowac marketingowo powiedzmy..... Kupiłem drona Walkera QR Y100 z nadzieją, że na początek można wielu rzeczy sie nauczyć i potrenowac. Pierwsze rozczarowanie, to brak możliwosci instalacji na tel. aplikacji do sterowania tym dronem. Producent zaleca apkę ktora nie instaluje sie ze strony wujka googla....producent nie zapewnia na swojej stronie wsparcia dla tego modelu....chyba to wszystko jest przereklamowane? ..... macie jakies doświadczenia z tym modelem?
To akurat nic dziwnego i trudnego żeby pobrać apk i zainstalować

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
tombstone
Posty: 750
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 11:04

Re: Walkera qr y100

Post autor: tombstone »

procedura połączenia
Obrazek

trzeba tylko WK-iRemote zainstalować, co ci nie działa ?
popatrz japończykowi się udało, telefonem od 2:02
paf1974
Posty: 3
Rejestracja: środa 16 sie 2017, 22:50
Lokalizacja: mazowsze

Re: Walkera qr y100

Post autor: paf1974 »

wszystko to prawda,.... tylko tak-zgodnie z instrukcja ściagałem aplikacje WK-iRemote ze strony google play, w sumie na cztery telefony z Androidem 5 i 6. Niby pobiera się, instaluje, ale przy próbie otworzenia od razu sie zamyka. Zreszta podpisy pod apka tam świadcza, że nie jestem jedyna osoba która ma problem z nia. Próbowałem pobrać jeszcze chyba z dwóch witryn, ale efekt jest taki sam.
Na stronie Walkera, też nie ma tej aplikacji, podobnie jak produktu QR Y100 -widocznie jest już taki archaiczny.
Na stronie wujka google play jest apka WK-Remote- ta instaluje sie, otwiera, ale poza obrazem z kamery nie moge niczego uzyskać, nie moge zapisac obrazu, nie moge uruchomić silników.... oczywiście telefon widzi w wi-fi drona. Pewnie nie jest dedykowana do tego modelu.
Zastanawiam się, czy wina leży gdzieś w sprzęcie po mojej stronie, czy sam soft nie jest dopracowany?
Może ktoś miał podobne doświadczenia?
paf1974
Posty: 3
Rejestracja: środa 16 sie 2017, 22:50
Lokalizacja: mazowsze

Re: Walkera qr y100

Post autor: paf1974 »

Gdyby ktoś potrzebował WK-iRemote,
instaluje sie wersja dostępna przed aktualizacją, do pobrania :
http://www.apkmonk.com/download-app/com ... 11-09.apk/
ODPOWIEDZ