Hubsan H502E

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

wYrus
Posty: 2
Rejestracja: sobota 22 lip 2017, 07:59
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Hubsan H502E

Post autor: wYrus »

Witam wszystkich, przeczesując odmęty internetu w poszukiwaniu multikoptera idealnego dla siebie trafiłem na Hubsan H502E
https://www.banggood.com/Hubsan-X4-H502 ... s=category
najbardziej zaciekawił mnie w nim wbudowany moduł GPS i opcja powrotu do miejsca startu, po za tym zawis w miejscu kiedy puszczę kontroler, kamera do zaakceptowania no i przystępna cena, nic tylko brać :)
Pytanie czy to wszystko się sprawdza, czy to raczej chwyt marketingowy i w tak tanim modelu nie ma sensu zwracać uwagi na takie ulepszenia? Może ktoś przetestował ten model na własnej skórze? Prosiłbym o opinie, ponieważ w polskim internecie nie znalazłem za dużo informacji na jego temat, raczej zajawki niż opinie/recenzje, tutaj na forum też nie znalazłem żadnej wzmianki na jego temat.

Nieśmiało dodam, że zdarzyło mi się już zgubić Hubsana H107C stąd pomysł na coś co byłoby w stanie samo do mnie wrócić w przypadku utraty kontroli, albo chociaż zawisnąć w miejscu, zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie i większa szansa, że historia się nie powtórzy :)

Pozdrawiam.
P.S. jeśli już gdzieś jest coś na temat tego lataka, to przepraszam, ja nie mogłem nic znaleźć :oops:
Awatar użytkownika
woyd
Posty: 112
Rejestracja: niedziela 02 sie 2015, 16:02
Lokalizacja: Dębno, zachodniopomorskie

Re: Hubsan H502E

Post autor: woyd »

Oj jak super, że kolega poruszył temat.. Też czaję się na h502e, albo, jak budżet domowy pozwoli, to na h502s (z fpv). Generalnie, bazując na lekturze tego w necie, co o tym sprzęcie piszą, to ten gps jest jak najbardziej użyteczny. Na różnych review {nie tych sponsorowanych) mowa jest o minimalnej liczbie satelitów wymaganych do startu, czy kalibracji znanej z innych modeli z gps. Niestety w tym miejscu moja wiedza się kończy ;-) Niemniej materiały na YouTube są zachęcające. Tylko chyba skuszę się n h502s z fpv. Fakt, że 2x drożej, ale w Chinach ok 480 zł za copterka z gps i fpv to i tak nie dużo.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Spark DJI
Syma x5c od dwóch lat na sośnie :)
Mnóstwo innego latającego drobiazgu.
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: Hubsan H502E

Post autor: xboomx »

Jestem w ciężkim szoku, że to kosztuje aż tak mało. Domyślam się, że nie ma tu mowy o jakiś wybitnych osiągach, ale... szczególnie ten z fpv... za 500zł? Wow. Ciekawe jak wygląda zasięg radia i obrazu. Jak kupicie to koniecznie coś napiszcie.
ODPOWIEDZ