DJI PC Ground Station, alternatywa dla Yuneeca?

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

zabajacek
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 09 maja 2017, 06:04

DJI PC Ground Station, alternatywa dla Yuneeca?

Post autor: zabajacek »

Witam, jestem początkującym operatorem BSP stąd moje pytanie może wydać się banalne, ale ciężko znaleźć na nie odp. gdziekolwiek.
Tak więc zastanawiam się nad zakupem Yuneeca H520 z gimbalem i kamerką CGO -CI ew. poźniejszy dokup termowizji, z tego co widziałem na filmikach i nie tylko Yuneecki mają dedykowane narzędzie do planowania lotów autonomicznych/ nalotów, jest to dla mnie niezmiernie ważna sprawa podczas pracy dronem. I tu pojawia się problem, apka od Yuneeca jest BAAARDZO okrojona w porównaniu z DJIowskim PC Ground Station.

Na koniec zasadnicze PYTANIE, czy mogę zaimportować nalot z dji PC GS na h520 czy jest to technicznie niemożliwe, ew. czy istnieją jakieś programy PC współpracujące z Yuneecami i mają podobne możliwości co PC GS ( choć na moje laickie jak narazie oko, i tak tragicznie wygląda ta apka).

Pozdrawiam, mam nadzieję, że rozwinie się tu jakaś dyskusja, za ew. dublowanie tematu przepraszam, ale sprawdzałem forum pod tym kątem i nic nie znalazłem.

[edit]: wiem, że jest USGC ale nie miałem możliwości sprawdzić czy jest kompatybilna z Junikami.
ODPOWIEDZ