GEPRC GEP-VX Series 215mm

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

jarnet86
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 19 sty 2016, 21:02
Lokalizacja: Malbork

Re: DRC Fury lista części

Post autor: jarnet86 »

vermer pisze:Dron
Mam również pytanie jak zabezpieczyć silniki przed kretami bo domyślam się że pierwsze tygodnie z nową zabawką to będą ciągle krety, a nie chciał bym codziennie zakładać nowych silników.
Czy w takich małych modelach ktoś montuje ECS’y i silniki na goldpiny czy raczej wszystko się lutuje na stałe?
Osłonki na silniki możesz zastosować takie Motor Protector
Do łączenia silnika z ESC polecam złącza MR30
vermer
Posty: 71
Rejestracja: piątek 25 gru 2015, 23:18

Re: DRC Fury lista części

Post autor: vermer »

jarnet86 pisze:
vermer pisze:Dron
Mam również pytanie jak zabezpieczyć silniki przed kretami bo domyślam się że pierwsze tygodnie z nową zabawką to będą ciągle krety, a nie chciał bym codziennie zakładać nowych silników.
Czy w takich małych modelach ktoś montuje ECS’y i silniki na goldpiny czy raczej wszystko się lutuje na stałe?
Osłonki na silniki możesz zastosować takie Motor Protector
Do łączenia silnika z ESC polecam złącza MR30
A co do tych osłonek na silniki czy muszę inne śruby montażowe zastosować czy te oryginalne powinny wystaczyć?
jarnet86
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 19 sty 2016, 21:02
Lokalizacja: Malbork

Re: GEPRC GEP-VX Series 215mm

Post autor: jarnet86 »

Osłonki mają około 1mm i zależy jakiej długości są śruby. Jak mają optymalny rozmiar to taka grubości myślę, że nie powinna wpłynąć na pewność montażu.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: GEPRC GEP-VX Series 215mm

Post autor: Adrián »

Tylko po co dokładać dodatkowe gramy do jakiś złącz do esc?
Przecież lżejszy jest lut i opaska termokurczliwa..
Nie będzie tego rozpinal po każdym lataniu.
Awatar użytkownika
cebulator
Posty: 1432
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2012, 08:16
Lokalizacja: Mielec

Re: GEPRC GEP-VX Series 215mm

Post autor: cebulator »

jarnet86 pisze:Do łączenia silnika z ESC polecam złącza MR30
Jedyna złączka jaka jest potrzebna to ta między reglami a pakietem. Reszta jest zbędna zarówno masowo jak i pod względem trwałości. Zwłaszcza w tak małym sprzęcie.
Pozdrawiam Sławek

... jeśli nie wiesz co robić, nabieraj wysokości. Jeszcze nikt nie zderzył się z niebem...
yoseph
Posty: 558
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 23:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: GEPRC GEP-VX Series 215mm

Post autor: yoseph »

@vermer w zestawie z racerstarami masz dwa zestawy śrub o różnych długościach, więc dobierzesz
odnośnie złączek jest dokładnie tak jak pisze cebulator. Jedyna jaka jest potrzebna w modelu to ta do akumulatora. Po wyeliminowaniu wszystkich innych mój quad stał się bardziej niezawodny, nie ma żadnych akcji typu " nie startuje jeden silnik", "Nie uzbraja się", " nie ma obrazu" i inne takie:)
ODPOWIEDZ