Dron czy warto wydać 1000 zł ?

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Re: Dron czy warto wydać 1000 zł ?

Post autor: rafi.devtox »

Pelny osprzet? Musisz liczyc tego tysiaka "najbidniej" jesli uda ci sie ominac vat oczywista..jedynie ladowarka nie miesci sie w tej cenie.... Ale zlozysz cos czym da sie tak latac....https://youtu.be/UBcGyxwKNw4

.... jest jedna rzecz która pociaga bardziej niz quad. MAN TGX, 40t i 1000km przed Toba....
Awatar użytkownika
sikormaniak
Posty: 39
Rejestracja: środa 01 mar 2017, 18:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dron czy warto wydać 1000 zł ?

Post autor: sikormaniak »

Okolice tysiąca trzeba liczyć. Można oczywiście oszczędzać (np. kupić tańszą aparaturę) jednak lepiej składać już na znośnych podzespołach które nie zawiodą i dadzą możliwość późniejszego rozwoju. Jest duuużo parametrów, które trzeba brać pod uwagę (jaka waga kamery, ile ma latać, gps etc) i w zależności od tego szacować "czy warto". Jedyne co mogę powiedzieć, że budowa własnego drona to znacznie większa frajda i możliwość łatwiejszej naprawy/wymiany uszkodzonych części :)
Haako
Posty: 95
Rejestracja: środa 28 maja 2014, 04:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Dron czy warto wydać 1000 zł ?

Post autor: Haako »

jackieboy pisze:
Adrián pisze:
Smrek pisze:Dron czy warto wydać 1000 zł ?
Nie.
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=42&t=32423
Hej. Ile wydać więc na sprzęt by nie zrazić się słabą jakością, ale przy tym "zajawić" się tematem?
Prawda jest taka żeby inwestować w sprzed najpierw zobacz czy ci się Hobby spodoba i kup coś taniego w granicach 100 pln lub mniej , jak już będziesz pewien ze chcesz inwestować zastanów się co chcesz robić rekreacyjnie latanie czy szybkie latanie oraz czy lubisz dłubać czy mieć gotowca,
jak chcesz tylko rekreacyjnie spokojnie latać możesz coś sobie prywatnie nagrać i nie chcesz dłubać (składać z pojedynczych części) to kup sobie Phantoma , jak kreci cie składanie wielowirnikowców od podstaw to na aparaturze nie ma co oszczędzać bo i tak ja szybko zmienisz tu mogę polecić Frsky Taranis x9d plus.
460(rama drewno/balsa, KK 2.1.5, hexTronik DT750, HobbyKing 30A, 3s ), Hubsan X4 H107CHD, MiniTricopter (RCExplorer, Naze32, DYS BE2208-10 1800KV, DYS SN20A ESC (BLHeli), 4S)
ODPOWIEDZ