dron bebop2 – brak łączenia SC 2P przez USB ze smartphonem

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

airjordan
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2018, 18:59
Lokalizacja: WARSZAWA

dron bebop2 – brak łączenia SC 2P przez USB ze smartphonem

Post autor: airjordan »

witam
Mam nietypową sprawę. Mam dron bebop2. Poprzednio nie działał mi dron bo była uszkodzona płyta główna i po kilku sekundach się wyłączał. Wymienili mi dron we Francji na gwarancji ale teraz mam problem ze SkyControlerem 2P. Poprzednio miałem skycontroller2 a teraz mam skycontroller 2P. NIE wem czy to ważne sc2 a sc2p. Dron łączy się ze smartfonem i na smartfonie i pięknie działa. Nie ma z nim problemu jedynie co ograniczony zasięg do 300 metrów bo nie ma anteny SC2. SC2 nie łączy się z dronem oraz nie łączy się ze smartfonem przez kabel USB.
Najlepsze jest to że po podłączeniu kabla USB pokazuje na smartfonie poziom naładowania skycontrollera a jak się wchodzi do jego ustawienia podaje że brak podłączenia urządzenia - no remot Control. Jest zrobiony update 1.0.1 na 1.0.5 najnowszy, gdy jest podłączony skycontroller2 do smartfona to nie ma połączenia z dronem a w momencie odpięcia SkyControlera automatycznie pojawia się połączenie.
Dysponuję filmem na którym widać kolory jakie świecą podczas włączenia. Nie mogę go dołączyć bo forum na to ne pozwala. W tej chwil na koniec świeci się kolor czerwony ciągły
Proszę pomóżcie Co zrobić by skycontroller łączył się dronem oraz ze smartfonem przez kabel USB i by świeciła dioda na zielona.
załączam film jak świeci dioda. Dziękuję
Czy jest możliwość przywrócenia usawień fabrycznych, SC 2P, wyczyszczenia i zainstalowania od nowa? Jeżeli tak to powiedzcie jak to zrobić
ODPOWIEDZ