Bebop Parrot + SC- problem

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

bladegod
Posty: 26
Rejestracja: środa 15 lip 2015, 14:46

Bebop Parrot + SC- problem

Post autor: bladegod »

Witam wszystkich serdecznie ! Jestem nowym posiadaczem od 5 dni BEBOP PARROT w raz z SKYCONTROLLEREM. Ogólnie jestem zadowolony, aczkolwiek miałem ostatnio nie fajną przygodę... pojechałem na dzikie pola sprawdzić jego faktyczny zasięg w górę... wyleciałem na odległość ok 130m w górę wraz z FPV i dron stracił zasięg z moim smartfonem (galaxy note 4) i skycontrollerem... jak kamień leciał w dół i spadł w zboża- jedyne co go uratowało. Czy ktoś wie jakie ustawienia wybrać w aplikacji FF3, żeby ten dron naprawde wznosił się do góry bezpiecznie? Jest ten wybór 2.4gh i 5 ale o co tak naprawde w tym chodzi i czy zostawic kraj Polska czy jednak zmienic go na cos innego?
Dzisiaj robilem eksperyment. Zostawiłem drona na parkingu pod blokiem, oddaliłem się mniej wiecej na odleglosc ok 500m z skycontrollerem i za żad
Jobdzik
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 14 lip 2015, 21:14

Re: Bebop Parrot + SC- problem

Post autor: Jobdzik »

Ja kupiłem bebopa wczoraj i nie chciał połączyć się w ogóle z żadnym urządzeniem. Nic go nie widziało...:( Jutro jadę po innego zobaczymy
Awatar użytkownika
tig3ro
Posty: 36
Rejestracja: środa 20 maja 2015, 14:01

Re: Bebop Parrot + SC- problem

Post autor: tig3ro »

Jobdzik pisze:Ja kupiłem bebopa wczoraj i nie chciał połączyć się w ogóle z żadnym urządzeniem.
Czy te twoje urządzenia obsługują WiFi na częstotliwości 5GHz?
Syma X5C-1 | Cegła 250
pifPaw
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 19 lip 2015, 22:19

Re: Bebop Parrot + SC- problem

Post autor: pifPaw »

Ja zasięgu jeszcze na swoim zestawie nie sprawdzałem. Na razie jestem nieco rozczarowany stabilnością. Testowałem tego Parrota na działce i momentami robił co chciał. Wystrzeliwał w górę albo zlatywał w dół - sam z siebie. Może dlatego że latałem na dość niskich wysokościach (do 15m) i możliwe że momentami widział a to drzewo, a to altankę i mógł mieć różne wskazania wysokości. Muszę go zabrać na jakieś równe i rozległe tereny. A Twój zestaw (jak jest w zasięgu) lata stabilne, bez niekontrolowanych ruchów ?
No i odbiornik GPS, nie wiem co tam wsadzili, ale łapie fix-a po ładnych paru minutach....
Awatar użytkownika
Red.Baron
Posty: 15
Rejestracja: sobota 15 sie 2015, 22:13
Lokalizacja: Bad Rothenfelde
Kontakt:

Re: Bebop Parrot + SC- problem

Post autor: Red.Baron »

Ja mam ciut inny problem. Z telefonem zarówno SC jak i sama mucha łączy się bez problemu... Natomiast galaxy tab 10.1 GT P7500 wywala FreeFlight 3 w momencie jak łączy wi-fi... Ma ktoś jakieś sugestie?

Xperia Z1 Compact über TapaTalk
Klag3
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2018, 20:25
Lokalizacja: Libiąż

Bebop Parrot + SC- problem

Post autor: Klag3 »

Witam proszę o pomoc
Taki problem po aktualizacji
Dron łączy się z telefonem a skycontrolera nie widzi
Po zamknięciu aplikacji łączy się z skycontrolerem
Nie mogę połączyć tel. I sky. Równocześnie
Proszę o pomoc

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ