POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
itrea
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 02 lut 2017, 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: itrea »

Witam wszystkich Adam,
Forum obserwuję już jakiś czas.
Trochę latałem phantomem 2 i strasznie się wkręciłem w temat dronów. księgowa Kraków Kombinuję też z różnymi innymi modelami.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czwartek 06 lip 2017, 10:15 przez itrea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin_XYZ
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 20 cze 2017, 07:47
Lokalizacja: Goleszów

Re: POWITALNIA

Post autor: Marcin_XYZ »

Witam wszystkich Forumowiczów.
Forum czytam od kilku miesięcy, a za namową kolegi lgojniczek zbudowałem swoją pierwszą konstrukcję na ramie F450 i kontrolerze Pixhawk.
Myślę że będzie okazja przedstawić swój projekt w innym wątku i opowiedzieć o perypetiach z budowy i oblotu ;-)
Pozdrawiam
Piotrek P3A
Posty: 23
Rejestracja: sobota 01 lip 2017, 10:40
Lokalizacja: lubelskie

Re: POWITALNIA

Post autor: Piotrek P3A »

Cześć, mam na imię Piotrek, lat 34 :) jestem 100% amator w tematyce dronów a ponieważ zakupiłem swojego pierwszego to chce zasięgnąć przydatnych informacji i w taki sposób trafiłem tutaj :)
dziobak
Posty: 13
Rejestracja: sobota 01 lip 2017, 11:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: dziobak »

Cześć,
Jestem Przemek, mieszkam trochę w Warszawie (słoik). Dopiero niedawno zorientowałem się, że dziecięce marzenia o RC są w moim zasięgu i potrzebuję trochę informacji stąd zjawiłem się na tym forum. Póki co nie odrywam się od ziemi na metr, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni.
Pozdrawiam
zciwo
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 20:20
Lokalizacja: Łódź

Re: POWITALNIA

Post autor: zciwo »

Hej. Jestem Piotrek. Od kilku ładnych miesięcy wkręcony w quadcoptery RTF :)
adam.tychoniewicz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 17 cze 2017, 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: adam.tychoniewicz »

Część.
Adam z tej strony, 31 lat. Po ukatrupieniu Assassina 180 zbudowałem coś swojego. Natrafiłem na Forum jak szukałem rozwiązań napotkanych problemów. Także jestem i się z Wami witam :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Karolkras
Posty: 2
Rejestracja: środa 28 cze 2017, 10:15

Re: POWITALNIA

Post autor: Karolkras »

Witam.
Moje imię to Karol i wchodzę w świat latania. Na chwilę obecną ogarniam się tylko z ładowarkami itp. a później może kupię sobie jakiś latający budżetowy sprzęt na początek.
Biernik
Posty: 1
Rejestracja: piątek 30 cze 2017, 21:31
Lokalizacja: Sosnowiec TAPACHULA

Re: POWITALNIA

Post autor: Biernik »

Witam, zakupilem phantoma 3 standart uzywke i musialem znaleźć to forum, zeby sie wyzalic jak zostalem w ciulika zrobiiny przez niemca, koszt doprowadzenia do standartu tyle co zakup nowego :)
Wiec witam wszystkich :)
GregOner
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2017, 20:32
Lokalizacja: Wielka Brytania

Witam

Post autor: GregOner »

Witam Wszystkich Grzegorz Jestem Amatorem w tych sprawach ELOOO
James2525
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2017, 08:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: James2525 »

Cześć, Nazywam się Kuba, lat 25. Jestem z Siedlec, obecnie mieszkam w Warszawie gdzie pracuję jako operator kamery/realizator wizji (tv). W kwestii większych dronów jestem noobem, za to sporo latałem na malutkim Cheersonie, dzięki czemu łatwiej mi jest ogarniać sterowanie Phantom 3 Standard, którego ostatnio zakupiłem dla celów rekreacyjnych. W przyszłości nie wykluczam zrobienia licencji, na razie się uczę. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sebian
Posty: 13
Rejestracja: środa 28 cze 2017, 09:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA

Post autor: Sebian »

Bondziorno! Kłania się Maniek z Wrocławia. Od niedawna posiadacz multikoptera DJI, na potrzeby własne, może w przyszłości zawodowe (jak już uzbieram na papiery VLOS). Póki co, nauka latania i sensownego kadrowania w tym samym momencie, starając się nie używać trybów automatycznych. A jak już wsiąknę na dobre to może innymi "latadłami" też się zainteresuję. Wolnych przestrzeni wszystkim!
Latanie to sztuka, a raczej sztuczka. Dowcip polega na tym, by z całej siły rzucić się na ziemię i nie trafić w nią - Douglas Adams
Kfazir
Posty: 3
Rejestracja: środa 12 lip 2017, 08:28
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: POWITALNIA

Post autor: Kfazir »

Witam Wszystkich maniaków RC :)
I ja wsiąkłem w latanie. Postanowiłem się zarejestrować i dopytać o to i owo bo ile można rzucać mięsem gdy coś się nie udaje a dla kogoś może być to pestką. Zacząłem od "hubsana" z biedronki ze 3 lata temu i koptery mnie wciągły :D Postanowiłem złożyć coś od zera. Półtora roku później zacząłem sukcesywnie kompletować podzespoły do ramy Reptile 500 V3 i od paru miesięcy (chroniczny brak czasu) wieczorami dłubię i dłubię. Mam nadzieję że nie zanudzę pytaniami oczywiście wcześniej przeszukam forum jak robię to do tej pory. Pozdrawiam Was!
ToySoldier
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 11 lip 2017, 20:22
Lokalizacja: Podkarpacie/Małopolska

Re: POWITALNIA

Post autor: ToySoldier »

Czołem wszystkim! Kłaniam się w pas ;)
Pinio46
Posty: 6
Rejestracja: środa 12 lip 2017, 17:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: POWITALNIA

Post autor: Pinio46 »

Witam wszystkich serdecznie :)
Beneko
Posty: 1
Rejestracja: środa 12 lip 2017, 06:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: POWITALNIA

Post autor: Beneko »

Dzień dobry Wszystkim.
ODPOWIEDZ