POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Wasabi
Posty: 1
Rejestracja: sobota 24 wrz 2016, 23:05
Lokalizacja: Marburg

Re: POWITALNIA

Post autor: Wasabi »

Witam wszystkich :-D
xhaotic
Posty: 9
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 20:57
Lokalizacja: Wadowice

Re: POWITALNIA

Post autor: xhaotic »

Witam wszystkich

Mam na imie Piotrek, latam od około 5 lat na forum zaglądam od 3 więc najwyższa pora się zarejestrować.
Aktualnie latam na penguin v2 i qav250.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
rafi.devtox
Posty: 465
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 15:44
Lokalizacja: strzelce krajeńskie

Powitalnia

Post autor: rafi.devtox »

Witam. Mam na imie Rafal. Mam 29lat Wlasnie dolaczylem do forum i mam nadzieje znalazlem w koncu miejsce gdzie bede mogl dzielic pasje z innymi. Licze na szczera pomoc i dobre slowo w tej jakze trudnej, zawilej i kosztownej dziedzinie hobby jaka sie wspolnie zajmujemy. Od siebie rowniez moge zaoferowac pelna wspolprace i sporo humoru... Jestem pozytywnym czlowiekiem. Modelarstwem ogolnie zajmuje sie od ok 2 lat z przerwami. Quadami od marca. Jestem z okolic Gorzowa Wlkp. Jestem chetny jesli chodzi o wspolne spotkania i wypady w wolnej chwili aczkolwiek mam prace ktora pozwala mi jedynie na kilka dni wolnego w miesiacu wiec kazdy wypad musze planowac z wyprzedzeniem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia na forum.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Untitled
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2016, 02:48
Lokalizacja: ZAKOPANE

Re: POWITALNIA

Post autor: Untitled »

Witam, nazywam się Kamil i zaczynam od Symy x8 oraz fpv z eachine ef-01 (niedługo powinna dotrzeć). Pozdrawiam!
kosmofski
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2016, 13:02
Lokalizacja: Łódź

Re: LibrePilot pirouette compensation

Post autor: kosmofski »

Podłączam się pod wątek i witam wszystkich.
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: POWITALNIA

Post autor: Adriee »

Witam szanowne grono forumowiczów ;) Mam na imię Adrian i moją pasją - od dosyć niedawna stało się latanie quadcopterami, a także poszukiwanie wszelkich informacji i notek technicznych wielowirnikowców. Na co dzień student informatyki, łączący wszystko co oparte na elektronice w pasje.
Mam nadzieję, że wolne chwile, na tym forum również będą ciekawym doświadczeniem.

Pozdrawiam
peter.bielski
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 03 paź 2016, 20:40

Re: POWITALNIA

Post autor: peter.bielski »

Dzień Dobry wszystkim!

Wysłano z Tapalalk
rawka1
Posty: 31
Rejestracja: niedziela 11 wrz 2016, 15:51
Lokalizacja: Gliwice

Re: POWITALNIA

Post autor: rawka1 »

Witam wszystkich.
Awatar użytkownika
KeyTrap
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 04 paź 2016, 11:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: POWITALNIA

Post autor: KeyTrap »

Dobry :) To i ja się przywitam grzecznie. Swoją nową miłość (koptery) poznałem jakoś w ubiegłym roku - miłość od pierwszego wejrzenia ;-) potem wystarczyło jeszcze usłyszeć dźwięk bzyka i zabujany na śmierć :oops: Zaczynałem powoli od symulatora na andku, później jakaś 'zabawka' po domu, później używane DP1 a później to już z górki :)
Lech55
Posty: 223
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 18:30

Re: POWITALNIA

Post autor: Lech55 »

Witam serdecznie zapalonych hobbystów latania fajowymi maszynami.
Zawsze marzyła mi się dobra "zabawka" i po wielu latach przyszła pora sobie taką sprawić, już jedna(Y6) mi po paru lotach uciekła :cry:
Pozdrawiam Wszystkich.
Leszek
nightwish
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 06 paź 2016, 18:54
Lokalizacja: Białystok

Re: POWITALNIA

Post autor: nightwish »

heja wszystkim :)
Awatar użytkownika
Szerszu
Posty: 22
Rejestracja: sobota 01 paź 2016, 03:54
Lokalizacja: PL (Ok. Suwałk)/AU

Re: POWITALNIA

Post autor: Szerszu »

Witam wszystkich!

Mam na imię Piotr (43l), mieszkam pod Suwałkami (okolice Szelmentu). Połowę roku spędzam za granica w pracy (okolice Australii), reszta to wakacje :) Ostatnio sporo czasu pochłania mi latanie/składanie/naprawianie modeli FPV. Mam też P3S od którego latanie się zaczęło. Ostatnie lato spędziłem latając Sonicmodell Mako i Phoenixem 2k, oba z osprzętem FPV. Zarejestrowałem się by czerpać z zasobów Waszych doświadczeń i podzielić się własnymi.

Pozdrawiam serdecznie!
driver CNC

Re: POWITALNIA

Post autor: driver CNC »

Witam, jakiś czas temu pochłonęło mnie latanie, zaczynałem od Symy poprzez bardziej rozbudowane kopterki, teraz jestem na etapie samolotów, mam już ich kilka Pingwinka FPV, szybowiec Phoenixa, dwupłata z firmy na polskim niebie, aktualnie jedzie do mnie Rockstar z Multiplexa. Dwupłaty mną zawładnęły, bardzo ładnie wyglądają w powietrzu, a akrobacje jakie wykonują zapierają dech.
Matt24
Posty: 38
Rejestracja: sobota 08 paź 2016, 19:46
Lokalizacja: Lubliniec

Re: POWITALNIA

Post autor: Matt24 »

Witam wszystkich przez przypadek zainteresowałem się małymi kopterkami kupiłem małego żeby od czegoś zacząć. Niestety po jednym dniu wybrał wolnosc, aktualnie posiadam cheerson cx 35 pozdrawiam.
Qbuś9
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 09 paź 2016, 19:13
Lokalizacja: Chorzów

Re: POWITALNIA

Post autor: Qbuś9 »

Forum śledzę od dłuższego czasu,pora zarejestrować się i "wyjść do ludzi" .
ODPOWIEDZ