POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

drFellGood
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 26 sty 2017, 17:13
Lokalizacja: Toruń

Re: POWITALNIA

Post autor: drFellGood »

Dzień dobry :) Po kilku miesiącach czytania forum i gromadzenia części do pierwszej f450-tki nadszedł czas żeby się ujawnić :-) Jestem z Torunia i chętnie nawiążę również bezpośredni kontakt z osobami z okolic w celu wymiany doświadczeń w temacie tego jakże wciągającego hobby :-) Pozdrowienia z Piernikowa
draco20051
Posty: 17
Rejestracja: piątek 16 wrz 2016, 09:52
Lokalizacja: Czestochowa

Re: POWITALNIA

Post autor: draco20051 »

Witam. Postanowiłem zbudować maszynę klasy 250. Jestem z Częstochowy i chętnie poznam ludzi z okolicy w celu wymiany doświadczeń.
papit
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 08 lis 2016, 13:02

Re: POWITALNIA

Post autor: papit »

Cześć wszystkim,

Właśnie składam mojego pierwszego drona 250 czerpiąc wiedzę z tego forum.
Jestem z Warszawy.
Bądźcie wyrozumiali dla początkujących :)
harryharry
Posty: 23
Rejestracja: piątek 03 lut 2017, 22:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: POWITALNIA

Post autor: harryharry »

Witam Szanowne Grono ;)

Planuję zakup pierwszego dronika, więc proszę się liczyć z różnymi dziwnymi pytaniami ;)
bebop2 - samsungA5
maniekunihok
Posty: 10
Rejestracja: sobota 04 lut 2017, 11:47
Lokalizacja: Mazury

Re: POWITALNIA

Post autor: maniekunihok »

Witam wszystkich,
Forum czytam od niedawna. Dzięki temu zdecydowałem się na swojego pierwszego drona Tarantulę x6. Planuję zacząć od jego przeróbek i mam nadzieję, wraz ze wzrostem funduszy i co ważniejsze wiedzy, którą mam nadzieję zdobędę na tym forum, zbudować swojego własnego drona.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
the-k
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 02 lut 2017, 21:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: the-k »

Cześć,
jestem Daniel, mieszkam w Warszawie i od jakiegoś czasu interesuję się quadrocopterami. Od zabawy z Symą X3 siostrzeńca, przez wasną X8HC dotarłem do etapu budowy własnej maszyny na razie na bazie ramy Reptile 500 v3.
Forum czytam od jakichś 2 miesięcy. Pora się zarejestrować i przywitać :)

Pozdrawiam
chips74
Posty: 4
Rejestracja: sobota 04 lut 2017, 19:47
Lokalizacja: Będzin

Re: POWITALNIA

Post autor: chips74 »

Serdecznie witam kolegów :)
Moją przygodę z modelarstwem traktuję również jako edukację syna i to z nim tworzymy nowe projekty . Dotychczasowe doświadczenia ulokowane były w RCAuto przez ostatnie jakieś 5 lat i finał to bardzo sprawne Losi8ight na kombie Mamby Monster z inteligentnymi dyframi :). Obecnie przyszła pora na latanie i zaczynamy od klasy 250 wraz z fpv . Mam nadzieję , że forum pomoże nam rozwijać pasję .

Pozdrawiam Krzysztof.
Motostunter
Posty: 1
Rejestracja: sobota 04 lut 2017, 15:42
Lokalizacja: Lublin

Re: POWITALNIA

Post autor: Motostunter »

Witam
Modelarzem jestem od małego dzieciaka przez rączki przewinął się też quadrocopter z fpv jakieś 6-7 lat temu gdy była to praktycznie nowość :) Od niedawna rozwijam się w tej dziedzinie na gotowcach od DJI. Zamiłowanie do modelarstwa jednak dalej pozostało i 2 szybowce 3m i 5m oraz motocykl 1/5 dalej leżą w pokoju. Na forum przybyłem jako słuchacz, i by dopytać o to czego nie do końca wyjaśnia instrukcja :)
Pozdrawiam.
Ravenus
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 09:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: Ravenus »

Witam Szacowne Grono,
Mam na imię Michał i pewnie jak większość z Was zaczynam przygodę z FPV. Dzięki temu forum moja wiedza powoli się poszerza. Na tę chwile oczekuję na przylot z dalekiego wschodu potwora: Eachine E010, oraz czekam na ramę Tarot TL250H by zrobić swoją pierwszą 250. Dlaczego taka rama? Bo mi się spodobała wizualnie :D
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.
Michał
Awatar użytkownika
SzwagierAlone
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 11 gru 2016, 21:11
Lokalizacja: Wrocław

POWITALNIA

Post autor: SzwagierAlone »

Hm...
Cześć,
chociaż już tu troszkę jestem nie zabrałem się z zapałem do powitalni. :)
Ale nie o tym.
Jestem Tomasz z charakteru jestem pasjonatem. Interesuje mnie wszystko co ma coś związanego z elektroniką, i równocześnie mało osób uprawia to / interesuje się tym.
Dotychczas moim main hobby było składanie PC. Więc jak jakieś pytania to dawajcie. ;)
Mega zajarałem się FPV. Już nawet części zamówione.
Uprawiam BJJ i w wolnym czasie wariuje ma quadzie.
Pietia69
Posty: 1
Rejestracja: środa 08 lut 2017, 06:03
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: POWITALNIA

Post autor: Pietia69 »

Cześć Wszystkim. Od jakiegoś czasu zainteresowałem się dronami z powodu fotografii i filmów z lotu ptaka. Fotografia to moje hobby od lat ;) . Jutro stanę się posiadaczem PH3 Standard , myślę że na początek przygody z lataniem wystarczy :). Pozdrawiam Piotrek z okolic Wałbrzycha :)
Awatar użytkownika
uki1985
Posty: 38
Rejestracja: środa 08 lut 2017, 20:59
Lokalizacja: Kruszwica

Re: POWITALNIA

Post autor: uki1985 »

Cześć Wam,

mam na imię Łukasz i jakiś czas temu załapałem bakcyla jeśli chodzi o quady. W chwili obecnej posiadam 2 modele: Hubsana H107P i Cheersona CX-10WD. Cheerson obudził we mnie zainteresowanie FPV i mam nadzieję, że dzięki forum uda mi się nabyć niezbędną wiedzę do budowy swojego latadła. Interesuje mnie również fotografia powietrzna.
Miro 44
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 30 sty 2017, 17:25
Lokalizacja: warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: Miro 44 »

Witam,mam na imię Mirek latam x210 fpv.
Awatar użytkownika
kosti116
Posty: 81
Rejestracja: niedziela 29 sty 2017, 12:55
Lokalizacja: Netherland

Re: POWITALNIA

Post autor: kosti116 »

Witam Wszystkich forumowiczów! :]
Nazywam się Mateusz mam 27 lat i powoli zaczynam ogarniam ten cały temacik FPV :P
Mam nadzieje ze będzie mi się mile tu pisało z wami drodzy koledzy :]
cichy21cichy
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 22:48
Lokalizacja: Głogow

Re: POWITALNIA

Post autor: cichy21cichy »

witam. wszystkich i tych co jeszcze ich nie ma a zaglądną . :mrgreen:
ODPOWIEDZ