POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

bedi358
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2017, 20:50
Lokalizacja: Kujawy

Re: POWITALNIA

Post autor: bedi358 »

Witam serdecznie, dzięki za przyjęcie do grona. Jestem tu by poszerzyć swoją wiedzę jak również dogadać z wami sprze który będzie służyć w szlachetnym celu.
Awatar użytkownika
Mobrus
Posty: 55
Rejestracja: sobota 23 gru 2017, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: Mobrus »

Witam wszystkich Świątecznie.
Po dłuższym okresie biernej aktywności w życiu Forum postanowiłem się zarejestrować, aby już bardziej czynnie korzystać z Waszej pomocy oraz dzielić się sukcesami i zapewne też porażkami.
Miłość do modelarstwa zaszczepił mi ojciec. Obserwowaliśmy ponad 30 lat temu zmagania modelarzy na warszawskim Bemowie, budowaliśmy razem modele (niestety prawie bez wyjątku nie latające) i rakiety (jak najbardziej latające). Ta pasja została mi na całe życie.
Dziś gdy sam jestem tatą i wyczerpaliśmy z synem radość z zabawy kupnymi modelami czas zbudować wreszcie coś samemu. Są warunki, jest pasja, zaczynamy...

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
----------------------------------------------------
http://www.siepomaga.pl/tomek-obrusiewicz/
Jaco100
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 03 gru 2017, 14:02

Re: POWITALNIA

Post autor: Jaco100 »

Witam wszystkich
Tusiek1988
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 17 gru 2017, 17:19

Re: POWITALNIA

Post autor: Tusiek1988 »

Witam wszystkich.

Na imie mam Mateusz.Mieszkam w Tarnowie mam 29 lat i jestem fizjoterapeuta :)

Zapewne nie będę się odróżniał od nowych użytkowników, gdyż zarejestrowałem się by min zwiększyć swoją wiedzę i otrzymać kilka pytań na nurtujące mnie pytania odnośnie pierwszych kroków.

Mój pierwszy sprzęt ( który przyjdzie za kilka dni ) to MJX Bugs 3

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mi67o
Posty: 1
Rejestracja: piątek 22 gru 2017, 08:57
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POWITALNIA

Post autor: Mi67o »

No i stało się - jestem na forum.

Witam wszystkich serdecznie!

Mam na imię Michał, jestem nowy, zielony .... ale bez obaw - lubię szperać, dużo czytam i mało pytam :-D
MartaPl
Posty: 1
Rejestracja: środa 27 gru 2017, 15:21

Re: POWITALNIA

Post autor: MartaPl »

Cześć! 8-)
Awatar użytkownika
Kusi30
Posty: 4
Rejestracja: środa 27 gru 2017, 23:01
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: POWITALNIA

Post autor: Kusi30 »

Witam :)

Mam na imię Sławek i od kilku lat interesuje się modelarstwem.

Pasją tą poniekąd zaraził mnie kolega z pracy który niestety już nie składa modeli bo przesiadł się na skrzydło i sam nim lata :)

Moje doświadczenia to dwa rozbite modele motoszybowców którymi chciałem bardzo szybko latać nie mając dostatecznie dobrej wiedzy.

Od jakiś 6 miesięcy składam model Sky Surfera dopieszczając jego każdy element (kalibracje, wykluczanie wszelkich luzów, uzbrajanie w elektronikę wspomagające lot.


Co chce osiągnąć w modelarstwie?

Przede-wszystkim jest to dobry sposób oderwania się od codziennej rzeczywistości ale docelowo chce zbudować model którym będę latał w FPV.

Co mnie skłoniło do zalogowania się na tym forum?

A więc forum zawiera to co najcenniejsze czyli forumowiczów z dużą wiedzą którą pokrótce studiowałem od jakiegoś czasu.
Niestety nie mogłem znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie a że się łatwo nie poddaje szukałem informacji przez 2 tygodnie bez sukcesu.

Będąc waszym członkiem obiecuje pomagać innym użytkownikom w tematach już mi znanych i sprawdzonych prze zemnie.
elementfx
Posty: 3
Rejestracja: środa 27 gru 2017, 18:34
Lokalizacja: Knurów

Re: POWITALNIA

Post autor: elementfx »

Witam
Mam na imię Dawid a dronami interesuje się od niedawna. Póki co posiadam hubsan 107D+ oraz czekam na przesyłkę z mjx bugs 3 z banggood.
Pozdrawiam
throckmorton
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 28 gru 2017, 20:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA

Post autor: throckmorton »

Witam wszystkich,
do tej pory bardziej samoloty i samochody RC, ale przyszedł w końcu czas na drony :)
Awatar użytkownika
polski
Posty: 4
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 14:24
Lokalizacja: Opole

PRZYWITANIE

Post autor: polski »

Witam wszystkich administratorów i forumowiczów tego forum.Chciałbym wszystkim życzyć w nadchodzącym NOWYM ROKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I TYLE SAMO BEZ AWARYJNYCH startów co lądowań, niezapomnianych podniebnych przeżyć oraz niezliczonych godzin w przestworzach.
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: POWITALNIA

Post autor: Siwy177 »

Witam . Nazywam się Krzysiek. Dronami interesuję się od niedawna. Narazie posiadam Hubsan 502s i JJRC H36(do treningu w domu) Mam nadzieję sporo się tu dowiedzieć i nauczyć . Pozdrawiam
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
Awatar użytkownika
moriq
Posty: 8
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 22:17
Lokalizacja: Oława

Re: POWITALNIA

Post autor: moriq »

Witam wszystkich serdecznie :)

Na imię mam Grzegorz, lat 43, w latającym modelarstwie RC już od jakichś 8 lat. Początki to modele EPP, często RTF, by kolejno wejść w szybowce i spaliny, gdzieś po drodze był jeszcze heli 450. Od około dwóch lat kiedy w domu pojawił się nowy członek rodziny czasu na latanie (i miejsca na składowanie modeli) nie ma, stąd też decyzja o wyprzedaży inwentarza "ze skrzydłami" i wejścia w FPV - co swoją drogą kusiło mnie od dawna.

Mój pierwszy wielowirnikowiec to CX10, bardzo wdzięczny odstresowywacz domowy :) Teraz w drodze jest Wizard X220 - tak wiem i czytałem, że wejście przez ARFy nie jest ani ekonomiczne ani gwarantem samozadowolenia, no ale to inny wątek na dyskusję o decyzji ;)

Pozdrawiam i mam nadzieję zadomowić się tutaj na dłużej.
Awatar użytkownika
tomekohio
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 19 gru 2017, 10:53
Lokalizacja: Białystok

Re: POWITALNIA

Post autor: tomekohio »

Cześć,

Mam na imię Tomek, 32 lata.
Na codzień jestem programistą, "po godzinach" majsterkuję programując układy scalone i budując proste roboty.
Niedawno zainteresowałem się quadcopterami realizując marzenia z dzieciństwa :) Póki co moja wiedza jest jedynie teoretyczna.
Moim celem jest zbudowanie własnego wielowirnikowca (250 - ze względu na smart-gabaryty), a w przyszłości wyposażyć go o nietuzinkowe rozwiązania technologiczne.
Do tego czasu uczę się obsługi na JJRC H8 Mini i cierpliwie czekam na części z Chin.
Domin85
Posty: 3
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 23:08
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POWITALNIA

Post autor: Domin85 »

Witam, z tej strony Dominik. Pozdrawiam z Gdańska wszystkich korzystających z forum,życząc najlepszego w nowym roku.
yahoo33
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 02 sty 2018, 10:34
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA

Post autor: yahoo33 »

Dzień dobry,

Moje doświadczenie z modelami latającymi ogranicza się do gotwych produktów DJI (p3p, p4p).
Naszła mnie ochota na latanie czymś na dalsze odległości :)
W planie mam budowę skrzydła/samolotu do dalszych lotów BVLOS.

Pozdrawiam
J.
ODPOWIEDZ