POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Holkar
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 24 paź 2017, 21:51

Re: POWITALNIA

Post autor: Holkar »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Może na początek powiem jakie mam doświadczenie modelarskie i co mnie skłoniło do zarejestrowania się tutaj. Otóż od 4 lat razem z moją ekipą z uczelni bierzemy udział w zawodach SAE AeroDesign, w klasach Regular (samoloty około 3,5 m rozpiętości i około 18 kg masy startowej) i Micro (masa samolotu 150g, jest w stanie "dygnąć" 1200g), nawet czasami udaje się nam wywalczyć podium. Nieskromnie mówiąc jestem głównym konstruktorem naszych latadeł, więc doświadczenie w technologii balsowo sklejkowej mam spore, a od jakiegoś czasu również kompozyty szklane i węglowe nie są mi obce. Jakieś parę dni temu sobie uświadomiłem, że przez te wszystkie lata i kilkanaście zbudowanych samolotów nie "dorobiłem" się typowo własnej maszyny. Jednak o tym jaki mam pomysł i wynikające z tego pytania już w innym temacie w dziale dla początkujących.
explosion95
Posty: 8
Rejestracja: piątek 27 paź 2017, 18:48
Lokalizacja: Kraków

Re: POWITALNIA

Post autor: explosion95 »

Cześć, nazywam się Bartek, mam 22 lata ;) pojawiłem się tu na forum, by odszukać odpowiedzi na wiele moich pytań związanych z budową mojego pierwszego własnego drona. W tej materii jestem amatorem a quadcopter ma być tematem mojej pracy inżynierskiej. Głęboko liczę, że cierpliwi Koledzy zechcą wspomóc mnie radą a przede wszystkim odpowiedzieć na nurtujące mnie (i pewnie dla większości oczywiste) pytania...

Pozdrawiam, Bartek :)
jurekt22
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2017, 13:31
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA

Post autor: jurekt22 »

Witam wszystkich kolegów. Mam na imię Jurek. Lat 28. Jestem z Poznania. Interesują mnie różne rodzaje podróże głównie w góry;) Buduje swojego pierwszego hexacoptera, mam nadzieję że pomożecie w razie problemów. 

Pozdrawiam 
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: POWITALNIA

Post autor: Diabolique »

Witam. Przybywam po wiedzę. Jak zawsze przy nowych tematach. Co wiąże się z rejestracją na jakimś sensownym forum. Pozdrawiam.
tomasz661
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2017, 17:18
Lokalizacja: Elbląg

Re: POWITALNIA

Post autor: tomasz661 »

siema jestem Tomek od niedawna posiadam Dji phantom 3 standard
Irenty
Posty: 44
Rejestracja: wtorek 31 paź 2017, 12:25
Lokalizacja: Lubuskie

Re: POWITALNIA

Post autor: Irenty »

Witam wszystkich serdecznie. Dołączyłem do tego grona aby powiększyć swoją wiedzę na tema dronów.
Natisx
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 06 lis 2017, 12:36

Re: POWITALNIA

Post autor: Natisx »

Witam wszystkich serdecznie probuje dowiedziec sie co wybrać na pierwszego drona i wlasnie dlatego dołączam sie do tego forum. Pozdrawiam wszystkich
tommos
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 06 lis 2017, 19:10
Lokalizacja: Slough

Re: POWITALNIA

Post autor: tommos »

Cześć wszystkim!

Od początku roku interesuje się tematyką dronów a chcąc poszerzyć swoją wiedzę trafiłem na te forum. Mam na imię Tomek i latam phantomem 4 i inspire 2.

Pozdrawiam
pshemo
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 31 paź 2017, 14:51
Lokalizacja: Łęczyca

Re: POWITALNIA

Post autor: pshemo »

To Ja też się przywitam.
Na imię mam Przemek. Dronami interesuję się od kilku lat, ale latam od trzech miesięcy. Nasze Forum czytam od pół roku. Posiadam dwa drony - WLtoys q696 i Phantoma 3 S.
Dzięki Wam dużo się dowiedziałem o dronach. Mam nadzieję, że będzie nam się fajnie współpracowało... :-)
Przemek
__________________________________________________________________________________
WLtoys Q696-A Phantom 3 S
Jyjyha
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2017, 15:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA

Post autor: Jyjyha »

Witam wszystkich serdecznie ;)) buziaki od Kaśki!
geniusz
Posty: 22
Rejestracja: sobota 28 paź 2017, 15:14

Powitać szanowne grono.

Post autor: geniusz »

Witam.

Jestem na etapie SYMA X5 ;-)
Ale jedzie do mnie Eachine x220.

Pozdrawiam Geniu.

[MOD - przeniesiono do właściwego tematu]
Yaccagashi
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 14 lis 2017, 05:14

Re: POWITALNIA

Post autor: Yaccagashi »

Witam całe tutejsze towarzystwo.
Nie lubię się rozpisywać o sobie, kilka osób może mnie kojarzyć z innych forów.
Modelami latam wprawdzie już kilka lat, ale na tyle rzadko że każdy kolejny lot to wciąż dawka adrenaliny.
Zaczynałem od helikopterów(lama_e-sky, copterX 450). Potem były samoloty(Bixler 1400, ft spitfire i ft soarer) wszystkie w/w użytkuję do dzisiaj(no może poza lamą).
Do niedawna patrzyłem na moje latadła wyłacznie z dołu, a ostatnio zaczynam patrzeć z nich na siebie z góry.
I to by było na tyle.
mardok18
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 14 lis 2017, 23:34
Lokalizacja: Grudziądz

Re: POWITALNIA

Post autor: mardok18 »

Witam wszystkich
Awatar użytkownika
jagus
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 19 lis 2017, 20:41
Lokalizacja: Bielsko

Re: POWITALNIA

Post autor: jagus »

Cześć wszystkim :)
Sunim3241
Posty: 2
Rejestracja: środa 08 lis 2017, 14:09
Kontakt:

Re: POWITALNIA

Post autor: Sunim3241 »

Witam wszystkich forumowiczów! :)
ODPOWIEDZ