POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Michalek
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2018, 09:13
Lokalizacja: Lipianki

Re: POWITALNIA

Post autor: Michalek »

Witam szanowne grono. Swoją dronową przygodę zaczynam z Parrot Bebop 2. Mieszkam w Gorzewie koło Płocka
pier82
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 14:52

Re: POWITALNIA

Post autor: pier82 »

witam wszystkich
bogdanor
Posty: 30
Rejestracja: środa 25 kwie 2018, 06:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POWITALNIA

Post autor: bogdanor »

Cześć, nazywam się bogdan, jestem z gdańska. Posiadam na stanie Syme x5uw i Hubsana 501ss pro. Lubie latać.
Marcus52
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2018, 01:59
Lokalizacja: Pruszków

Re: POWITALNIA

Post autor: Marcus52 »

Witam wszystkich użytkowników FORUM.
Skiper75
Posty: 9
Rejestracja: piątek 27 kwie 2018, 03:26
Lokalizacja: USA

Re: POWITALNIA

Post autor: Skiper75 »

To ja sie chcialem tylko przywitac.
brox8
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 30 kwie 2018, 15:59
Lokalizacja: hamburg

Re: POWITALNIA

Post autor: brox8 »

Witam
Dzięki za przyjęcie,mam nadzieje,ze moje zainteresowanie i doświadczenie dronami pogłębi się.
pozdrawiam
Robert
x_darek
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 31 sie 2017, 13:07
Lokalizacja: poznan

Re: POWITALNIA

Post autor: x_darek »

Witam wszystkich
Greif
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 03 maja 2018, 01:30
Lokalizacja: Piotrowice k.Oświęcimia

Re: POWITALNIA

Post autor: Greif »

Cześć,
jestem Tomek, od 3 lat bawię się dronami, na początku Syma X5C, potem Syma X8C z Mobiusem, bo lubię fotografię z powietrza. Bawiłem się też Hubsanem x4 i JJRC H36 do latania po domu. Próbowałem uzbierać na Ph3adv, ale razem z ŚK musiałem wydać ze 4 tyś., więc postanowiłem nauczyć się latać dronem wyścigowym. Nie mam zapędów modelarskich, więc bawię się gotowcami.

Aktualnie mam Walkera F210 i uczę się w acro, oczywiście mobiusa też do niego podpiąłem na prostym gimbalu dokupionym do symy, filmy ekstra się nagrywają, nie ma jello, tylko trzeba spokojnie latać. Dziś wyczytałem o Mobiusie 2 mini, który jest idealny do podczepienia do drona wyścigowego, nagrywa 1080p 60fps, którego to trybu właśnie szukałem. Jak się uda, to kupię, na razie wszystkie kamerki wykupione, bo schodzą aż miło.
Po weekendzie przyjdzie mi Walkera Rodeo 110, na YT film z latania tym dronem z podczepionym mobiusem 2 mini.
https://www.youtube.com/watch?v=T9UOlpDvmaw&t=1512s

Na pewno będę miał mniejsze palpitacje serca, ucząc się acro na rodeo 110, niż F210. Na razie testuję gogle Eachine EV800 i Eachine VRD2 Pro, ale ich zasięg mnie rozczarowuje. W każdym razie poinformuję Was o postępach w lataniu (na tą chwilę tylko flipy mi wychodzą). :-)

Pozdrawiam
Tomek

===
dodano: 24.07.2018
Greif pisze:Na razie testuję gogle Eachine EV800 i Eachine VRD2 Pro, ale ich zasięg mnie rozczarowuje
To nie ich wina, po prostu w dronie walkera f210 mają koniczynki lewoskrętne a w goglach prawoskrętne, dlatego zasięg do bani. Odkryłem po 3 miesiącach.
Ostatnio zmieniony wtorek 24 lip 2018, 20:58 przez Greif, łącznie zmieniany 1 raz.
Walkera Rodeo 110 i F210
Dokka11
Posty: 14
Rejestracja: sobota 16 sty 2016, 19:27
Lokalizacja: Trachy k. Gliwic

Re: POWITALNIA

Post autor: Dokka11 »

Cześć, mam na imię Kuba.

Zajmuję się tylko i wyłącznie quadcopterami. Latam od około 3 lat, zaczynałem od gotowych "zabawek" typu Syma, JJRC itp.
Aktualnie posiadam quada na ramie X220 Martian II (klon Aliena). Nie latam LOS, latam FPV.

Hobby mnie bardzo wciągnęło i mimo kilku nie powodzeń mam zamiar w dalszym ciągu kontynuować tą jakże piękną zabawę.

Mieszkam w Trachach k. Gliwic, zapraszam na wspólne latanie :)
Pozdrawiam

Aktualnie latam na:
iFlight XL5
Mamba F405
Mamba ESC 40A
EMAX RSII 2400kv
Foxeer Falkor Mini
Matek VTX HV
HQ 5x4.5x3 V1S
FrSky Qx7 / R-XSR
endriu990
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 06 maja 2018, 18:35
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA

Post autor: endriu990 »

Cześć mam na imię Andrzej kiedyś szczesliwy posiadacz phantoma 2 z osprzętem FPV, od niedawna wniebowzięty posiadacz Mavica pro , a od niedzieli pogrążony w żałobie po upadku mojej pszczółki. pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Bartchie
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 08 maja 2018, 13:22
Lokalizacja: Katowice

Re: POWITALNIA

Post autor: Bartchie »

Cześć, jestem Tomasz, mam 30 lat, mieszkam w Katowicach i pracuję jako FrontEnd Developer.

Moja zabawa zaczęła się od quada Overmax 7.1 którego dostałem w prezencie.
Najpierw zamontowałem mu kamerkę ala gopro, potem stwierdziłem że przydałby się gimbal, oczywiście quad za słaby na gimbal, więc zacząłem kombinować z FPV.
Założyłem mu FPV i tak pomysły zaczęły się dosłownie mnożyć że postanowiłem złożyć F550 na APM'ie.
Dzięki temu forum udało mi się wszystko ładnie poskładać i ulotnić hexę, ponadto mam i pracuję nad kilkoma ulepszeniami którymi stale inspiruje się w tematach na rc-fpv.pl
Aktualnie mam tą hexę i szybowiec Easyglider 4 z Multiplexu który miał dzisiaj pierwszy lot ( już z FPV ) :mrgreen: , wiało jak nie wiem co ale na szczęście nie rozbiłem 8-)

Mam coraz większe wymagania co do narzędzi więc próbuję przerobić mój mały stojak wiertarski proxxona ze stołem koordynacyjnym na małe CNC.
Mam już sterownik, silniki krokowe, arduino nano, sprzęgła, itp, czekam tylko aż kumpel wydrukuje mi w 3d uchwyty pod krokowce.
Przydało by się CNC bo nie lubię tzw. "drutowania" a dzięki temu narzędziu będę mógł wykonać wiele elementów montażowych, takich po bożemu :)

Także witam wszystkich serdecznie i mam nadzieję że poznam tu fajnych ludzi z którymi będę mógł polatać, nauczyć się czegoś i wymienić doświadczenia !
Awatar użytkownika
krismajster
Posty: 13
Rejestracja: sobota 19 sie 2017, 11:11
Lokalizacja: Zamość

Witam

Post autor: krismajster »

Witam wszystkich, na imie mam Krzysztof, mam 32 lata i dopiero zaczynam przygodę z RC pozdrawiam wszystkich
Być albo nie być....
maciekpas
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2018, 16:28
Lokalizacja: ŻARÓW

Re: POWITALNIA

Post autor: maciekpas »

Witam Wszystkich, nazywam się Maciek i mam 32 lata. Od dzisiaj mam hubsana h501s, którego kupiłem na gearbest z wysyłką z polskiego magazynu. Moja przygoda z rc latającymi zaczęła się jakieś 7 lat temu, kiedy kupiłem sobie helikopter zdalnie sterowany taki w granicach 400zl, tylko miał on jedną podstawową wade, ciężko było nim lAtać na zewnątrz ze względu na to, że nawet najmniejszy wiatr go znosił a wewnątrz szybko się łamały łopaty. Przygoda ta nie potrwała długo bo po kilku crashach i naprawię sprzętu, sprzedałem go. Jak pogoda i czas pozwoli to zamierzam zacząć się uczyć latać dronem.. Kupiłem go głównie aby nagrywać z góry ładne miejsca z moich licznych podróży. Wiem że nie ma Rewelacyjnej jakości video, ale nie chciałem wydawać 4k na dji, zanim nie opanuje latania. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Voltaire
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 16:30
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA

Post autor: Voltaire »

Cześć wszystkim.

Mam na imię Arek i jestem z Wrocławia. Forum obserwuję od dłuższego czasu i dziękuję Wam za wszystkie informacje, które stąd wyniosłem.
Wcześniej latałem "zabawkami", ale ostatnio dość mocno wsiąkłem w to hobby, bo postanowiłem wreszcie złożyć pierwszego drona wyścigowego. Ło-matko-i-córko, jak mi się to spodobało... :mrgreen:
Awatar użytkownika
lemar
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 20 maja 2018, 21:31
Lokalizacja: Poznań

Re: POWITALNIA

Post autor: lemar »

Cześć

Zaczynam z RC - jak na razie zabawa z malutkim HUBSAN H107C (ma 3-4 lata, ale nadal żywy) oraz od kilku dni ze Sky King f959.
Na dziś najbardziej interesuje mnie FPV i chcę powoli skompletować sprzęt - po kilkudniowej lekturze forum jednak mam pytania :-).
Poznań.

Marcin
ODPOWIEDZ