POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

smootny

Post autor: smootny »

cholo pisze:czesc koledzy powoli mnie wcionga to fpv. chce zbudowac taki model spalinowy kolo 3 metrow co bende mogl poleciec na 20 km bo chce zaimponowac laseczce ze wsi obok (bmw juz mom). co mam kupic zeby poleciec na 20km. aparature esky 2.4ghz juz mam taksze spokojnie bo duza czesc kosztow juz za mna. chce sie zmiescic w 200pln ze wszystkim. tylko bez glopich docinek. jak ktos sie nie zna to niech nie pisze.
a to w powitalnii miało być ?? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

To MUSI być w Powitalni. Inaczej Powitalnia jest niekompletna!
smootny

Post autor: smootny »

:mrgreen: :mrgreen: oki
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

cholo ty draniu przez ciebie leżę i nie mogę wytrzymać ze śmiechu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

to i ja się skromnie przywitam....i takie pytanie na początek - ile czasu zajmie mi zbudowanie motoszybowca typu graupner junior s ?
Bo tak nie wiem ile to mnie może nerwów kosztować...
:mrgreen:
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Rurek pisze:to i ja się skromnie przywitam....i takie pytanie na początek - ile czasu zajmie mi zbudowanie motoszybowca typu graupner junior s ?
Bo tak nie wiem ile to mnie może nerwów kosztować...
:mrgreen:
Dlugo stary, dlugo. Znam takiego jednego, na zlocie zresztą byl, ktory juz drugi sezon sklada... a postępów nie widać :)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
jzsho
Posty: 43
Rejestracja: sobota 13 lis 2010, 20:53
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: jzsho »

Witam serdecznie :-)
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

Dlugo stary, dlugo. Znam takiego jednego, na zlocie zresztą byl, ktory juz drugi sezon sklada... a postępów nie widać :)

Michał :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ty to potrafisz facetowi poprawić humor (Mi:D)

Nooo... ten ''pan" to jeszcze tego Juniora będzie składał z kolejne 2 sezony... Więc Rurku ,nie bój się wszystko przed Tobą...


W ogolę, żeby nie być świnką.

Witam serdecznie jakie Wy tu macie piękne forum, dużo fajnych ludziuf
Trutututu nici z drutu.
Kosmo!
Posty: 375
Rejestracja: wtorek 23 lis 2010, 19:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kosmo! »

No to ja się przywitam :) Panowie sobie tu jaja robią z poważnego działu ;-) :-P
Mam na imię Dominik, pochodzę z Ustrzyk Górnych, z tych prawdziwych Bieszczad ;-)
Forum czytam od jakiegoś czasu, narazie tylko czytam i głupich pytań nie zadaje.
Wiek 29, staż półtora roku latania helikami. FPV zawsze mnie interesowało, jednak postanowiłem najpierw dobrze nauczyć się latać. Od lipca zacząłem przygotowywać model pod FPV. Prawie wszystko już jest więc pozostaje tylko latać :)
Pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Cześć Dominik :-) no widzisz... posiedzisz tu troszkę, poczytasz to zrozumiesz hehe. Ja też się przywitam skoro już wszyscy to robią. :-)
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
Henryk_s
Posty: 561
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 10:57
Lokalizacja: Świętochlowice

Post autor: Henryk_s »

cholo pisze:czesc koledzy powoli mnie wcionga to fpv. chce zbudowac taki model spalinowy kolo 3 metrow co bende mogl poleciec na 20 km bo chce zaimponowac laseczce ze wsi obok (bmw juz mom). co mam kupic zeby poleciec na 20km. aparature esky 2.4ghz juz mam taksze spokojnie bo duza czesc kosztow juz za mna. chce sie zmiescic w 200pln ze wszystkim. tylko bez glopich docinek. jak ktos sie nie zna to niech nie pisze.
:mrgreen: :mrgreen:
Witamy !
Jest tu na forum taki gość, który jest uznanym specjalistą od tańszych, a skutecznych rozwiązań.
Jeszcze stówka Ci zostanie :mrgreen:
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Kosmo! pisze:No to ja się przywitam :) Panowie sobie tu jaja robią z poważnego działu ;-) :-P
Mam na imię Dominik, pochodzę z Ustrzyk Górnych, z tych prawdziwych Bieszczad ;-)
Forum czytam od jakiegoś czasu, narazie tylko czytam i głupich pytań nie zadaje.
Wiek 29, staż półtora roku latania helikami. FPV zawsze mnie interesowało, jednak postanowiłem najpierw dobrze nauczyć się latać. Od lipca zacząłem przygotowywać model pod FPV. Prawie wszystko już jest więc pozostaje tylko latać :)
Pozdrowienia :)

Mój kolega mieszka w Bieszczadach w Chmiel czy jakoś tak może go znasz Witek stolarz
Awatar użytkownika
Wojtass_nt
Posty: 983
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:40
Lokalizacja: Nowy Targ

Post autor: Wojtass_nt »

Henryk_s pisze:(bmw juz mom)
Taniej wyjdzie Cię kupno granatu ręcznego. Wsiadasz do auta, wyciągasz zawleczkę i już mamy... latającego buraka :D
Dziewuchy lubią takich ostrych facetów!
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Wojtass, to nie tak sie robi ! Wsadza sie 5 gosci do beemy wrzuca granat i wychodzi sałatka z buraków :lol:
Sorry za OT :-P
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Kosmo! pisze:No to ja się przywitam :) Panowie sobie tu jaja robią z poważnego działu ;-) :-P
Mam na imię Dominik, pochodzę z Ustrzyk Górnych, z tych prawdziwych Bieszczad ;-)
Forum czytam od jakiegoś czasu, narazie tylko czytam i głupich pytań nie zadaje.
Wiek 29, staż półtora roku latania helikami. FPV zawsze mnie interesowało, jednak postanowiłem najpierw dobrze nauczyć się latać. Od lipca zacząłem przygotowywać model pod FPV. Prawie wszystko już jest więc pozostaje tylko latać :)
Pozdrowienia :)
Już cię lubię i Bieszczady też :-D
ODPOWIEDZ