POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

macieq1982
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 27 lut 2011, 15:52
Lokalizacja: KOZIA WOLKA

Witam wszystkich pozytywnie zakreconych

Post autor: macieq1982 »

Witam.

Mam na imie Maciek, obecnie mieszkam w Cork.

Do rejestracji na waszym forum sklonila mnie chec latania FPV oraz kilku ludzi z PFMRC

Pozdrawiam Macieq
Awatar użytkownika
JR65
Posty: 1690
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: JR65 »

Witam pozytywnie zakręconego :-D
Pozdrawiam, Andrzej http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC
stereo1987
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 15 mar 2011, 12:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: stereo1987 »

Witam
Nazywam się maciek. Zarejestrowałem się ponieważ ostatnio miałem pierwszy raz okazje polatać i mocno się do tego zapaliłem :)
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Witamy w gronie zapaleńców :D
pozdrawiam
Michał
kill3ro92
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 11 lis 2010, 16:33

Post autor: kill3ro92 »

Witam

Nazywam sie Janek, latam fpv od mniej więcej 3 miesięcy w między czasie buduje Wiicopter.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
szymon_wolebez
Posty: 1241
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 18:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: szymon_wolebez »

Witam :)

Plaga Wiicopterowców :mrgreen:
Pozdrawiam
Szymon
Awatar użytkownika
jaco
Posty: 51
Rejestracja: środa 09 mar 2011, 10:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jaco »

Witam

Nazywam się Jacek, zaczynam dopiero zabewe z FPV od budowy URSUSA

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Witamy Jacku. Ursus to swietny model, juz rzesza fanow za granicą, bedziesz zadowolony :)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
mounter
Posty: 1000
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 23:59
Lokalizacja: --

Post autor: mounter »

witam wszystkich,
nazywam się Dominik i rozpoczynam swoją przygodę z FPV :)

na początek wybrałem model multiplex foxa, mam również górnopłata piper cub (90cm), którego też na pewno odpowiednio wyposażę :)
Awatar użytkownika
Matkas
Posty: 199
Rejestracja: piątek 01 kwie 2011, 19:15
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Matkas »

Witam wszystkich,
pochodzę z Bogatyni( to miasto znane z sierpnia poprzedniego roku ;) ). "Modeluje" modele od kilku lat, póki co jest ich mało na koncie, ale z czasem przybywa:) Ostatnio zainteresowałem się dziedziną FPV i zakupiłem sprzęt. Jako platforma posłuży Focus Pelikana :-D

A tak coś bardziej o mnie, to ćwiczę Taekwondo i Akrobatykę, a gdy siędzę przy komputerze to programuje/koduje strony WWW :)

Pozdrawiam, Mateusz!
`Nie mamy skrzydeł by latać, a mimo tego to Nasz cel...`
Awatar użytkownika
FD
Posty: 50
Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 01:35
Lokalizacja: Pruszcz Gd./Brazylia

Post autor: FD »

Witam,
Jak na razie nie zadaję pytań tylko czytam (łykam jak Pelikan :oops: ) Ostanie 25 lat nie bawiłem się w modelarstwo, ale już to naprawiam od jakiegoś czasu. Dotychczasowe osiągnięcia to dwa modele własnej konstrukcji nie nadające się już do lotów (podobno drzazgi nie latają :-/ ) Ostatnio rozbiłem skrzydło z Morlock Family i nawet rozwaliłem kadłub Bety 1400 ( a to tylko dlatego, że z wrażenia, że to lata nie mogłem na nogach ustać )
Na imię mam Grzegorz........ a przez to wasze FPV to spać nie mogę tylko latam i latam.

Pozdrawiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rufio
Posty: 1157
Rejestracja: sobota 23 kwie 2011, 22:57
Lokalizacja: Wa-wa

FPV będę miał/mam i ja

Post autor: Rufio »

Witam, szanowne grono.

Trafiło i mnie - już od zeszłego sezony FPV właściwie zaprząta mi porządnie głowę.
Modelami RC (samoloty, heli) zajmuję się dopiero od 4ch lat ale jest to "spełnienie moich dziecięcych pragnień" i właściwie oddałem się temu hobby z należnym hobby niezdrowemu zaangażowaniu.

Czekam na każdy weekend, w tygodniu penetruję fora, stałem się zakupoholikiem ;-) .

W końcu czytając rc-fpv "zanabyłem" jakiś sprzęt i postanowiłem do Was.

pozdrawiam
Rafał
Awatar użytkownika
Saul
Posty: 42
Rejestracja: wtorek 29 mar 2011, 20:05
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Saul »

Witam wszystkich!

Mam na imię Paweł. Za mną pierwsze próby latania FPV EasyStarem. Niestety zakończone niepowodzeniem. Utrata zasięgu i rozbicie modelu. W międzyczasie zainteresowałem się multicopterami. Sam się sobie dziwię bo jeszcze 3 miesiące temu nie widziałem w nich nic ciekawego, ale coś mi się przestawiło :-) Poskładałem quadrocopteraX i pierwsze obloty za mną. Raz poniosła mnie fantazja, połamałem ramę, poszły dwa silniki, ale się nie zrażam. Rewelacyjna sprawa i już przymierzam się do instalowania sprzętu FPV na pokładzie. To chyba tyle na dobry początek... :-)

Pozdrawiam
oljan
Posty: 12
Rejestracja: środa 27 kwie 2011, 19:25
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: oljan »

Mam na imię Aleksander. Zazwyczaj mówią na mnie Olek lub czasami oljan(koledzy, którzy dzielą moje zainteresowania, ale o tym później). Mam 14 lat. Od 8 lat chodzę do szkoły muzycznej i gram na skrzypcach odnosząc sukcesy. Poza skrzypcami interesuje się yoyo , penspinningiem i sportem. Pod hasłem sport kryje się to, że jeżdżę na rowerze i biegam aby zgubić zbędne kilogramy i poprawić kondycję. Mój pierwszy kontakt z modelarstwem... Chyba miałem wtedy z 5-6 lat i sklejałem z dziadkiem plastikowe i drewniane modele. A co do RC to jak każde dziecko. Jakieś samochody, jeden samolot itp. O FPV dowiedziałem się 2 dni temu od wujka. Szukam teraz jakiegoś sprzętu aby nauczyć się latać. Później dorzucę do tego osprzęt FPV. Poza tym co napisałem interesują mnie zegarki, muzyka, speedcubing, komputery, nowe technologie, książki, noże, scyzoryki, harmonijka, piłka nożna, tenis ziemny, stołowy, gry, RPG, LARP, żeglarstwo, inne kultury, języki obce, smartfony i wiele, wiele innych.
wtrw2
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 08 maja 2011, 22:19
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: wtrw2 »

Witam. Modelarstwem interesuję się jak jeszcze chyba dinozaury latały po Jurze.
Ostatnio naszła mnie chęć budowy 3 albo 4 koptera, no i się zarejestrowałem aby perfidnie wyssać z Was wiedzę.
ODPOWIEDZ